Stan zdrowia Ani Wyszkoni po pokonaniu raka. Artystka wróciła na scenę
Fot. Zija/Pióro
Z ŻYCIA GWIAZD

Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

Konrad Szczęsny 2 października 2017 10:40
Stan zdrowia Ani Wyszkoni po pokonaniu raka. Artystka wróciła na scenę
Fot. Zija/Pióro

Ania Wyszkoni trafiła do szpitala dwa tygodnie temu. Miało to związek z przebytym rok wcześniej rakiem tarczycy. Przez najbliższe 5 lat artystka musi poddawać się badaniom kontrolnym i w ten sposób upewniać się, że zagrożenie nawrotem nowotworu minęło. Jaki jest stan zdrowia artystki?

 

Polecamy też: Anna Wyszkoni poprosiła, by fani trzymali za nią kciuki. Czy znowu ma problemy ze zdrowiem?

 

Anna Wyszkoni w szpitalu. Co się stało?

 

Jeszcze w trakcie występu w Opolu dwa tygodnie temu Anna Wyszkoni skierowała do mediów i fanów apel, który odbił się szerokim echem.

 

„Bardzo dziękuję, ja jeszcze tylko parę słów. Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest tam już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać”, zwierzyła się poruszona wokalistka ze sceny, co wprawiło jej fanów w konsternację. Głos zabrać musiał jej długoletni partner i menadżer, Maciej Durczak. Uspokoił on wszystkich zainteresowanych, że owszem, Ania Wyszkoni będzie przebywała przez tydzień w szpitalu, ale są to jedynie badania kontrolne, związane z pokonaniem przez piosenkarkę raka tarczycy ponad rok temu. W końcu pełnych obaw fanów artystka postanowiła uspokoić osobiście, publikując specjalny post na Instagramie:

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

 

Ania Wyszkoni wyszła ze szpitala. Jaki jest jej stan zdrowia?

 

Ania Wyszkoni opuściła placówkę zgodnie z planem. Powróciła od razu do zawodowych zobowiązań: nie dość, że zamieściła na Instagramie filmik z sali prób, to jeszcze wróciła do regularnego koncertowania. Po raz pierwszy zdecydowała się skomentować swój stan zdrowia! 

 

#zanimtopowiem #akustycznie #próbujemy #przedtrasąjesienną #znimiczujesięcudownie #nawetwsaliprób

Post udostępniony przez Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official)

 

Ania Wyszkoni o swoim stanie zdrowia

 

Ania Wyszkoni przebywała w szpitalu w Gliwicach przez tydzień. Tam została poddana szczegółowym badaniom kontrolnym. Artystka uspokoiła fanów na łamach magazynu „Flesz”, że z jej zdrowiem jest już wszystko w porządku.

 

Odetchnęłam z ulgą. Po tygodniu spędzonym w szpitalu i serii niezbędnych badań mogę oficjalnie potwierdzić, że jestem całkowicie zdrowa. Kamień spadł mi z serca. Dostałam dawkę pozytywnej energii i czuję, że znów zaczynam żyć”, zwierzyła się na łamach dwutygodnika artystka.

 

Polecamy też: Fani drżą o zdrowie Ani Wyszkoni. Artystka trafiła do szpitala! Jej menadżer zdradził, jaki jest stan wokalistki

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.