Śmierć podczas meczu Bayernu
Fot. Renate Feil/M.i.S. via www.imago-images.de/Imago Sport and News/
O TYM SIĘ MÓWI

Tragiczna śmierć 14-miesięcznej dziewczynki na meczu Bayernu

To siostrzenica jednego z piłkarzy

REDAKCJA VIVA! 23 lutego 2020 12:45
Śmierć podczas meczu Bayernu
Fot. Renate Feil/M.i.S. via www.imago-images.de/Imago Sport and News/

To niewyobrażalna tragedia. Do dramatu doszło na Allianz Arena podczas meczu Bundesligi pomiędzy FC Bayern i SC Paderborn. Nie żyje dziewczynka, która zasłabła na trybunach. Drużyna zamieściła poruszający wpis.

Dziewczynka miała zaledwie 14 miesięcy. Dziecko zasłabło na trybunach podczas meczu. Maleństwu udzielono natychmiastowej pomocy. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Jak podano była to siostrzenica piłkarza Streli Mamby, który gra w barwach Paderborn.

Drużyna Bayernu jest zdruzgotana tragicznym wydarzeniem i wyraża najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny maleństwa.

„Wszyscy tutaj w FC Bayern z przykrością dowiadujemy się o tragicznej śmierci małej dziewczynki podczas meczu z SC Paderborn. Przesyłamy najgłębsze kondolencje rodzinie dziewczynki”, czytamy na oficjalnym Facebooku drużyny.

Na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci dziecka.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.