Śmierć podczas meczu Bayernu
Fot. Renate Feil/M.i.S. via www.imago-images.de/Imago Sport and News/
O TYM SIĘ MÓWI

Tragiczna śmierć 14-miesięcznej dziewczynki na meczu Bayernu

To siostrzenica jednego z piłkarzy

REDAKCJA VIVA! 23 lutego 2020 12:45
Śmierć podczas meczu Bayernu
Fot. Renate Feil/M.i.S. via www.imago-images.de/Imago Sport and News/

To niewyobrażalna tragedia. Do dramatu doszło na Allianz Arena podczas meczu Bundesligi pomiędzy FC Bayern i SC Paderborn. Nie żyje dziewczynka, która zasłabła na trybunach. Drużyna zamieściła poruszający wpis.

Dziewczynka miała zaledwie 14 miesięcy. Dziecko zasłabło na trybunach podczas meczu. Maleństwu udzielono natychmiastowej pomocy. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Jak podano była to siostrzenica piłkarza Streli Mamby, który gra w barwach Paderborn.

Drużyna Bayernu jest zdruzgotana tragicznym wydarzeniem i wyraża najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny maleństwa.

„Wszyscy tutaj w FC Bayern z przykrością dowiadujemy się o tragicznej śmierci małej dziewczynki podczas meczu z SC Paderborn. Przesyłamy najgłębsze kondolencje rodzinie dziewczynki”, czytamy na oficjalnym Facebooku drużyny.

Na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci dziecka.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.