Śmierć podczas meczu Bayernu
Fot. Renate Feil/M.i.S. via www.imago-images.de/Imago Sport and News/
O TYM SIĘ MÓWI

Tragiczna śmierć 14-miesięcznej dziewczynki na meczu Bayernu

To siostrzenica jednego z piłkarzy

REDAKCJA VIVA! 23 lutego 2020 12:45
Śmierć podczas meczu Bayernu
Fot. Renate Feil/M.i.S. via www.imago-images.de/Imago Sport and News/

To niewyobrażalna tragedia. Do dramatu doszło na Allianz Arena podczas meczu Bundesligi pomiędzy FC Bayern i SC Paderborn. Nie żyje dziewczynka, która zasłabła na trybunach. Drużyna zamieściła poruszający wpis.

Dziewczynka miała zaledwie 14 miesięcy. Dziecko zasłabło na trybunach podczas meczu. Maleństwu udzielono natychmiastowej pomocy. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Jak podano była to siostrzenica piłkarza Streli Mamby, który gra w barwach Paderborn.

Drużyna Bayernu jest zdruzgotana tragicznym wydarzeniem i wyraża najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny maleństwa.

„Wszyscy tutaj w FC Bayern z przykrością dowiadujemy się o tragicznej śmierci małej dziewczynki podczas meczu z SC Paderborn. Przesyłamy najgłębsze kondolencje rodzinie dziewczynki”, czytamy na oficjalnym Facebooku drużyny.

Na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci dziecka.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.