Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Do kolekcji samochodów Roberta Lewandowskiego dołączył kolejny model!

Jakim autem jeździ mąż Ani Lewandowskiej?

Redakcja VIVA! 19 stycznia 2020 11:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polski napastnik Robert Lewandowski może pochwalić się dość pokaźną ilością aut. Jako piłkarz reprezentacji Bayernu Monachium, której sponsorem jest Audi, co roku dostaje nowy model luksusowego samochodu. Do tej pory Lewandowski jeździł między innymi audi rS6, maserati gran turismo oraz ferrari 812 superfast. W tym roku Robert postawił na nieco inny model, jesteście ciekawi o jaki samochód chodzi?

Nowy samochód męża Ani Lewandowskiej

Zmiany klimatyczne, jakie mają miejsce, to nauczka dla wszystkich, aby dbać o środowisko i być bardziej eko. Zmiany powinniśmy wprowadzać we wszystkich aspektach swojego życia, również wybierając nowe auto. I tym tropem poszedł Robert Lewandowski. Do kolekcji jego nowoczesnych aut dołączył model audi napędzane na prąd. Samochód jest całkowicie elektryczny i w niecałe 6 sekund rozpędza się do prędkości 100km/h. Jak możemy wyczytać na oficjalnej stronie Audi „Potężnie zbudowany sportowy SUV umiejętnie łączy dużą przestrzeń z komfortem samochodu luksusowego”. To chyba dobra informacja dla Roberta, szczególnie, że już niebawem powiększy się jego rodzina;)  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.