Z ŻYCIA GWIAZD

Były piłkarz Bayernu ostro o Lewym! „Ma problem z samooceną. Dla niego liczy się tylko ja, ja i ja’’

To koniec idealnego wizerunku Polaka?

Damian Duda 9 maja 2018 15:00

Robert Lewandowski ma za sobą trudny czas. Piłkarz znalazł się w ogniu krytyki nie tylko dziennikarzy, ale również kolegów z zespołu. Nikt nie spodziewał się, że sytuacja tak drastycznie zmieni się w ostatnim czasie. Niektórzy twierdzą, że to może oznaczać koniec kariery piłkarza w Bayernie. Czy ten scenariusz rzeczywiście się spełni?

Lewandowski odchodzi z Bayernu?

Plotki o przejściu Lewandowskiego do Realu Madryt szkodzą piłkarzowi. A o jego konflikcie z pozostałymi członkami zespołu rozpisuje się niemiecka prasa. Słowa byłego zawodnika Bayernu Monachium, Paula Breitnera, który przez 13 lat grał w zespole, wywołały burzę w mediach.

Lewandowskiemu coraz trudniej jest uzyskać wsparcie zespołu. Piłkarze zastanawiają się, czy to jest facet, który nadal chce tu zostać. On nie nauczył się, czym jest szacunek do trenera i drużyny. On ma wielki problem z samooceną. Myśli, że jest na poziomie Cristiano Ronaldo, ale musi pokazać to na boisku. (...) Nie myśli o drużynie. Dla niego liczy się tylko ja, ja i ja’’, powiedział 67-letni piłkarz.

Ostatnimi czasy w prasie znalazły się informacje, że Lewandowski nie przykłada się do treningów. A podczas ostatniego spotkania ligowego nie podał ręki Juppowi Heynckesowi, gdy ten postanowił zdjąć go z boiska.

Kibice Bayernu są zgodni w jednym — czas Polaka w niemieckiej drużynie dobiegł końca. Jeżeli nadal będzie pokazywał brak chęci, nikt nie powinien go namawiać do pozostania. Dla mnie Sandro Wagner lepiej współpracuje z kolegami. Poza tym widać, że jemu się chce’’, powiedział jeden z fanów. Może nie powinniśmy mieć do niego wielkich pretensji za brak gola w meczach z Realem, bo Ronaldo przecież też nie trafił do siatki. Jednak od piłkarza, którego uznaje się za jednego z trzech najlepszych napastników świata, oczekuje się czegoś więcej. Także tego, że nie robi scen, gdy ściąga się go z boiska’’, dodał drugi.

Myślicie, że to może oznaczać koniec Lewego w Bayernie Monachium? 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.