Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9, @martawojtal
O NIM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski wdał się w bójkę z kolegą z klubu?!

„Piłkarzy rozdzielali koledzy z drużyny”

Weronika Kostyra 12 kwietnia 2019 07:25
Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9, @martawojtal

Na co dzień Robert Lewandowski jest najlepiej zarabiającym i jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą prawie dwuletniej Klary. Jedynie jego kariera sportowa bywa czasami źródłem stresu i nerwów. Jeszcze niedawno mówiło się, że polski zawodnik rozważa przejście z Bayernu Monachium do innego klubu. Właśnie światło dzienne ujrzała informacja, że Robert Lewandowski poważnie pokłócił się z kolegą z drużyny. Doszło podobno do rękoczynów!

Robert Lewandowski wdał się w bójkę?

Do konfliktu doszło między Robertem Lewandowskim a Kingsleyem Comanem. Najpierw doszło do nerwowej wymiany zdań, po czym wywiązała się bójka. Sytuacja podczas treningu stała się na tyle gorąca, że musieli interweniować pozostali inni zawodnicy. „Polak miał głośno pouczyć Kingsleya Comana. Ostra wymiana zdań między zawodnikami przerodziła się w bójkę. Piłkarzy rozdzielali koledzy z drużyny: Niklas Suele i Jerome Boateng, ale średnio im to wychodziło, dlatego Lewandowskiego i Comana zaczęli rozdzielać również pozostali piłkarze Bayernu”, podaje serwis WP Sportowe Fakty.

Według innej wersji wydarzeń powodem sprzeczki było niemiłe zachowanie Roberta Lewandowskiego. Podobno wyśmiewał on kolegę, który nie rozumiał trenera. „Piłkarze uderzali się pięściami po twarzy. Lewandowski miał śmiać się z Comana, który nie rozumiał poleceń trenera podczas treningu taktycznego”, czytamy w serwisie TZ.

Sytuacja to prawdziwy skandal. Władze klubu do tej pory oficjalnie jej nie skomentowały, ale atmosfera jest bardzo napięta. Sensacyjne doniesienia są o tyle zaskakujące, że do tej pory polski zawodnik miał opinię spokojnego i cierpliwego, bez skłonności do agresji. Czy Robert Lewandowski poniesie konsekwencje? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.