Magda Boczarska dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/Move
O NICH SIĘ MÓWI

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spodziewają się dziecka. Teraz czas na kolejny krok!

Weronika Kostyra 4 sierpnia 2017 14:30
Magda Boczarska dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/Move

 

Choć związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka należy raczej do tych burzliwych, teraz zakochani mają jedynie powody do radości. Para spodziewa się pierwszego dziecka i… planuje ślub!

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

 

Ślub Magdaleny Boczarskiej

Magdalena Boczarska chce, żeby jej dziecko wychowywało się w normalnej, pełnej rodzinie, dlatego bardzo zależy jej na ślubie z ukochanym. I choć w ich związku różnie się działo – pojawiały się pogłoski o kryzysie, o tym, że trudno im się dogadać, bo obydwoje mają wybuchowe charaktery – po trzech latach zdecydowali się go sformalizować. Jak donosi „Fakt” Mateusz Banasiuk wykazał się dojrzałością:

„On wszystko przemyślał i obiecał, że po narodzinach dziecka się wyciszy. Mówi kumplom, że skoro Magda chce ślubu to musi teraz zachować się jak facet i stworzyć swojemu dziecku porządny dom. Planują uroczystość w przyszłym roku, bo Magda nie chce brać teraz ślubu z brzuszkiem”.

Dziecko Magdy i Mateusza przyjdzie na świat najprawdopodobniej na początku przyszłego roku, a to oznacza, że ślub odbędzie się najwcześniej wiosną. Trzymamy kciuki!

 

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
Fot. Instagram @mateuszbanasiuk

 

Zobacz także: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.