Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O tym się mówi!

Są razem mimo przeciwności. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk świętują kolejną rocznicę

Różnica wieku nie ma dla nich znaczenia!

Aleksandra Frankowska 16 listopada 2023 10:44
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Chociaż są ze sobą prawie 10 lat, wokół ich związku wciąż co jakiś czas pojawiają się kontrowersje spowodowane różnicą wieku. Sami w ogóle nie zwracają na nią uwagi, a teraz obchodzą kolejną rocznicę związku. Aktorka, która jest od partnera o 7 lat starsza pokazuje, że są szczerze zakochani. Jaka jest tajemnica ich relacji?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: historia miłości

Poznali się w 2014 roku podczas festiwalu filmowego w Toronto i od tego momentu są nierozłączni. Zaiskrzyło od razu, a owocem ich związku jest synek. Różnica wieku między parą aktorów często wzbudza zainteresowanie, głównie dlatego, że to kobieta jest tą starszą, a nie mężczyzna. Wiele osób wciąż nie może przyjąć, że świat się zmienia i staje się to normalne, że osoby w różnym wieku wybierają za partnerów młodsze lub starsze osoby. 

CZYTAJ TEŻ: „Byłeś częścią naszego DNA". Tak Jennifer Aniston pożegnała Matthew Perry'ego. Aktorka opublikowała fragment ich ostatniej rozmowy

"Ja właśnie na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że ja to czuję i mimo że właściwie jesteśmy już 10 lat prawie razem, ciągle się z tym spotykam" — powiedziała Magdalena Boczarska w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego.

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Fot. Jakub Kaminski/East News

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk świętują kolejną rocznicę związku

Nie mają ślubu, ona jest starsza... a mimo to dogadują się doskonale i tworzą zgrany, pełen miłości duet. Niedawno para świętowała dziewiątą rocznicę związku, publikując z tej okazji urocze zdjęcie na Instagramie. Widać, że między nimi wciąż jest chemia i świetnie się rozumieją. Może to właśnie przepis na udaną relację? Być ze sobą i nie zwracać uwagi na to, co myślą inni - podążać za uczuciem, które się pojawiło, jest szczere, prawdziwe i budujące?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Katarzyna Pawlak. Jan Machulski przyznał, że aktorka zasługiwała na wielkie uznanie, ale jej karierę przerwała bolesna choroba

Życzymy parze wszystkiego najlepszego i kolejnych pięknych lat razem! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.