VIVA! VIDEO

Świąteczna kampania wizerunkowa Apart w czterech odsłonach! Marka zaprosiła do udziału swoje ambasadorki

Słynna biżuteryjna marka rozpoczyna sezon świąteczny w wielkim stylu

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 8 listopada 2023 10:53

To już niemal tradycja, że wraz z początkiem listopada Apart publikuje swoją świąteczną kampanię i tym samym niejako rozpoczyna okres oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Tym razem tłem dla słynnych ambasadorek i wyjątkowej biżuterii są typowo bożonarodzeniowe motywy – śnieżynki, kokardki, lampki, choinki i prezenty oczywiście. Wszystko to okraszone jest nutą ponadczasowej elegancji w stylu gwiazd złotej ery Hollywood. Nawiązań do klasyki jest sporo, a wzrok przykuwa m.in. podświetlony napis APART, który przywodzi na myśl ten, który góruje nad Los Angeles. 

Świąteczna kampania Apart - Maria Dębska
Fot. mat. prasowe

Maria Dębska w biżuterii z linii High Jewellery; Apart.pl

Przed obiektywem stanęły Maria Dębska, Małgorzata Socha, Julia Wieniawa i Magdalena Boczarska. Każda z nich w swoim własnym stylu otwiera sezon świąteczny i przypominam nam, że już za niespełna 6 tygodni zasiądziemy do wigilijnego stołu (albo będziemy celebrować ten czas w inny, równie wyjątkowy sposób).  

Boże Narodzenie to okres spotkań, bliskości, śmiechu i oczywiście prezentów. W tych ostatnich specjalizuje się Apart. Biżuteria marki towarzyszy nam w ważnych momentach życia, często wręczamy ją bliskim osobom, kiedy chcemy sprawić im radość. W tym sezonie Apart przygotował wiele modeli, które nie tylko wywołają uśmiech, ale także będą piękną i praktyczną pamiątką na lata. Zniewalający prezent na pewno znajdziemy w linii High Jewellery. To ekskluzywna selekcja wzorów z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Nie brakuje tutaj również ponadczasowej biżuterii o wymownej symbolice. Natomiast dla miłośniczek i miłośników stylowych dodatków w kolekcji Vintage czekają pierścionki, naszyjniki i kolczyki zdobione barwnymi kamieniami oraz migoczącymi białymi cyrkoniami. Nowoczesność reprezentują modele z motywem serca czy gwiazdek. 

Świąteczna kampania Apart - Małgorzata Socha
Fot. mat. prasowe

Małgorzata Socha w biżuterii z linii Beads Collection; Apart.pl

Osoby, które kochają święta i wszystko, co z nimi wiązane, Apart zaprasza do świata kolekcji Beads oraz Charms. To także gratka dla miłośników personalizacji, bo dzięki możliwości wymiany zawieszek, ta biżuteria może za każdym razem wyglądać inaczej. W tych modułowych liniach nie brakuje oczywiście motywów bożonarodzeniowych. Misie, choinki, renifery, prezenty i bałwanki na pewno umilą czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, a bransoletka z takimi wzorami to świetny pomysł na prezent na mikołajki dla bliskiej osoby lub… dla siebie! 
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.