KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Joachim z Prus poślubił ukochaną hrabinę na Majorce!

Zobacz bajkowe zdjęcia!

Weronika Kostyra 2 lipca 2019 09:53

Kolejny ślub w wyższych sferach za nami. W sobotę na ślubnym kobiercu stanęli książę Joachim Hohenzollern z Prus oraz hrabina Angelina zu Solms-Laubach. Uroczystość odbyła się w małym kościele na Majorce. Pojawili się na nim przedstawiciele wielu arystokratycznych rodzin. Zakochani od kilku lat tworzą udany związek i razem wychowują córeczkę Georginę.

Książę Joachim z Prus i hrabina Angelina zy Solms-Laubach wzięli ślub

35-letni książę Joachim Albrecht Hohenzollern jest najmłodszym synem zmarłego w 2015 roku księcia Fryderyka Wilhelma z Prus i jego drugiej żony Ehrengardy von Reden. Jego wybranka jest od niego o rok starsza. Jest córką hrabiego Friedricha zu Solms-Laubach i baronessy Silvii von Podewils.

Ślub odbył się dokładnie w czterdziestą rocznicę ślubu rodziców panny młodej. Para wzięła wcześniej ślub cywilny. Kościelna ceremonia miała najpierw odbyć się w Berlinie, jednak para młoda zmieniła zdanie i pobrała się w barokowym kościele Monti-Sion w miasteczku Pollença na północy Majorki.

Hrabina Angelina wyglądała olśniewająco w koronkowej sukni ślubnej, do której dopasowała długi welon i bukiet biało-niebieskich kwiatów. Po ślubie nowożeńcy odjechali czerwonym kabrioletem na przyjęcie weselne. Zobaczcie zdjęcia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.