KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Joachim z Prus poślubił ukochaną hrabinę na Majorce!

Zobacz bajkowe zdjęcia!

Weronika Kostyra 2 lipca 2019 09:53

Kolejny ślub w wyższych sferach za nami. W sobotę na ślubnym kobiercu stanęli książę Joachim Hohenzollern z Prus oraz hrabina Angelina zu Solms-Laubach. Uroczystość odbyła się w małym kościele na Majorce. Pojawili się na nim przedstawiciele wielu arystokratycznych rodzin. Zakochani od kilku lat tworzą udany związek i razem wychowują córeczkę Georginę.

Książę Joachim z Prus i hrabina Angelina zy Solms-Laubach wzięli ślub

35-letni książę Joachim Albrecht Hohenzollern jest najmłodszym synem zmarłego w 2015 roku księcia Fryderyka Wilhelma z Prus i jego drugiej żony Ehrengardy von Reden. Jego wybranka jest od niego o rok starsza. Jest córką hrabiego Friedricha zu Solms-Laubach i baronessy Silvii von Podewils.

Ślub odbył się dokładnie w czterdziestą rocznicę ślubu rodziców panny młodej. Para wzięła wcześniej ślub cywilny. Kościelna ceremonia miała najpierw odbyć się w Berlinie, jednak para młoda zmieniła zdanie i pobrała się w barokowym kościele Monti-Sion w miasteczku Pollença na północy Majorki.

Hrabina Angelina wyglądała olśniewająco w koronkowej sukni ślubnej, do której dopasowała długi welon i bukiet biało-niebieskich kwiatów. Po ślubie nowożeńcy odjechali czerwonym kabrioletem na przyjęcie weselne. Zobaczcie zdjęcia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.