KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zobacz oficjalne zdjęcia ze ślubu Gabrielli Windsor! 

Są naprawdę przepiękne!

Gabriela Czernecka 21 maja 2019 14:10

Opublikowano oficjalne zdjęcia ze ślubu Lady Gabrielli Windsor i Thomasa Kingstona. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w minioną sobotę 18 maja 2019 roku. Przyjęcie weselne pary odbyło się we Frogmore Cottage, czyli tam gdzie od niedawna mieszkają książę Harry i księżna Meghan. W ceremonii ślubnej wzięła udział sama królowa Elżbieta II oraz najbliższa rodzina pary. Teraz zakochani podzielili się z fanami oficjalnymi fotografiami. To najpiękniejsze, co dziś zobaczycie! 

Ślub Lady Gabrielli Windsor i Thomasa Kingstona - oficjalne zdjęcia

Kolejny królewski ślub za nami! Tym razem sakramentalne tak powiedzieli sobie Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston. Para przysięgała sobie miłość w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Chwilę później odbyło się przyjęcie weselne pary, które miało miejsce we Frogmore Cottage, czyli tam, gdzie mieszkają książę Harry i księżna Meghan. Młoda para stroni od życia w świetle reflektorów i od samego początku mówiono, że będzie to uroczystość o charakterze prywatnym. Mimo to swoją obecność potwierdziła królowa Elżbieta II, a na ceremonii pojawili się także inni członkowie rodziny królewskiej. Chwilę później w sieci pojawiły się zdjęcia ze ślubu pary. 

Teraz pałac opublikował oficjalne fotografie ze ślubu Gabrielli Windsor i oczywiście, nie mogło być inaczej, nie odbiegają one od tych, które do tej pory mieliśmy okazję podziwiać przy okazji królewskich ślubów. W sieci pojawiły się trzy zdjęcia -  jedno, na którym małżonkowie pozują sami w ogrodach Frogmore Cottage, drugie, na którym są z całą rodziną, a trzecie, gdy pozują w towarzystwie druhen i paziów. Na zbiorowym zdjęciu znaleźli się zarówno członkowie rodziny Thomasa, jak i członkowie rodziny królewskiej, wśród których znaleźli się: książę Filip, królowa Elżbieta II, książę Michael z Kentu i księżna Michael z Kentu, księżniczka Aurelia czy księżniczka Alexandra.

Na trzecim zdjęciu Lady Gabriella i Thomas pozują z dziećmi: Isabellą Windsor, Maud Windsor, Elisą Goldsmith, księżniczką Aurelią del Drago, Leonorą Weisman, Karimem Khawajem, Emilią Conolly, Frederickiem Murrayem i Raffertym Murrayem. 

Zobaczcie oficjalne fotografie ze ślubu Lady Gabrielli Windsor. Ich autorem jest Hugo Burnand.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.