KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zobacz oficjalne zdjęcia ze ślubu Gabrielli Windsor! 

Są naprawdę przepiękne!

Gabriela Czernecka 21 maja 2019 14:10

Opublikowano oficjalne zdjęcia ze ślubu Lady Gabrielli Windsor i Thomasa Kingstona. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w minioną sobotę 18 maja 2019 roku. Przyjęcie weselne pary odbyło się we Frogmore Cottage, czyli tam gdzie od niedawna mieszkają książę Harry i księżna Meghan. W ceremonii ślubnej wzięła udział sama królowa Elżbieta II oraz najbliższa rodzina pary. Teraz zakochani podzielili się z fanami oficjalnymi fotografiami. To najpiękniejsze, co dziś zobaczycie! 

Ślub Lady Gabrielli Windsor i Thomasa Kingstona - oficjalne zdjęcia

Kolejny królewski ślub za nami! Tym razem sakramentalne tak powiedzieli sobie Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston. Para przysięgała sobie miłość w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Chwilę później odbyło się przyjęcie weselne pary, które miało miejsce we Frogmore Cottage, czyli tam, gdzie mieszkają książę Harry i księżna Meghan. Młoda para stroni od życia w świetle reflektorów i od samego początku mówiono, że będzie to uroczystość o charakterze prywatnym. Mimo to swoją obecność potwierdziła królowa Elżbieta II, a na ceremonii pojawili się także inni członkowie rodziny królewskiej. Chwilę później w sieci pojawiły się zdjęcia ze ślubu pary. 

Teraz pałac opublikował oficjalne fotografie ze ślubu Gabrielli Windsor i oczywiście, nie mogło być inaczej, nie odbiegają one od tych, które do tej pory mieliśmy okazję podziwiać przy okazji królewskich ślubów. W sieci pojawiły się trzy zdjęcia -  jedno, na którym małżonkowie pozują sami w ogrodach Frogmore Cottage, drugie, na którym są z całą rodziną, a trzecie, gdy pozują w towarzystwie druhen i paziów. Na zbiorowym zdjęciu znaleźli się zarówno członkowie rodziny Thomasa, jak i członkowie rodziny królewskiej, wśród których znaleźli się: książę Filip, królowa Elżbieta II, książę Michael z Kentu i księżna Michael z Kentu, księżniczka Aurelia czy księżniczka Alexandra.

Na trzecim zdjęciu Lady Gabriella i Thomas pozują z dziećmi: Isabellą Windsor, Maud Windsor, Elisą Goldsmith, księżniczką Aurelią del Drago, Leonorą Weisman, Karimem Khawajem, Emilią Conolly, Frederickiem Murrayem i Raffertym Murrayem. 

Zobaczcie oficjalne fotografie ze ślubu Lady Gabrielli Windsor. Ich autorem jest Hugo Burnand.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.