Wśród gości zjawił się m. in. Aleksander Kwaśniewski

Sabina Zięba 30 czerwca 2019 14:00

Zbigniew i Katarzyna Niemczyccy to jedna z najpopularniejszych para miliarderów w Polsce. Doczekali się trójki synów, z których najstarszy, Michał, w 2012 roku oświadczył się Annie Czartoryskiej i do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, razem wychowując trójkę dzieci. Teraz media obiegła informacja, że i młodszy potomek Niemczyckich właśnie wziął ślub!

Ślub Mikołaja Niemczyckiego

28-letni Mikołaj oświadczył się swojej partnerce we wrześniu ubiegłego roku. 29 czerwca 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Juracie. Następnie zabawa do białego rana trwała w jednym z nadmorskich hoteli, którego właścicielami są państwo Niemczyccy. 

Wśród gości, oprócz rodziny, czyli m. in. Michała Niemczyckiego czy Anny Czartoryskiej, nie zabrakło również gwiazd. Pojawili się choćby Aleksander Kwaśniewski z żoną Jolantą, Laura Łącz oraz Jan Englert i Beata Ścibakówna. Ze względu na duży upał, goście z kościoła na salę weselną byli przewożeni meleksami.

Kim jest żona Mikołaja Niemczyckiego?

Po zeszłorocznych zaręczynach znajomy Mikołaja zdradził Życiu na gorąco: „Przyszli teściowie bardzo lubią narzeczoną syna. Jest bardzo miłą, serdeczną i skromną osobą. Wiadomo, że to piękna brunetka i spotyka się z Niemczyckim od dwóch lat. Oboje nie mają portali społecznościowych, bądź umiejętnie ukrywają swoje profile i na próżno szukać o nich dokładniejszych informacji. Bez wątpienia są jednak w sobie zakochani!”, twierdziło źródło tygodnika.

Bracia Niemczyccy

Mikołaj studiował historię na angielskim Uniwersytecie Warwick. Jego pasją jest historia i sport. Spośród trzech braci Niemczyckich, jedynie najmłodszy, Maksymilian, jest singlem. Wiadomo, że na co dzień pracuje jako pilot linii lotniczych LOT  

1/4
Mikołaj Niemczycki, Anna Komorowska, 2010
Copyright @STEFAN MASZEWSKI/REPORTER
1/4

Mikołaj Niemczycki i Anna Komorowska w 2010 roku

2/4
mecz Legia Warszawa Lech Poznan, 2014, Zbigniew Niemczycki, Mikołaj Niemczycki
Copyright @ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
2/4

Zbigniew Niemczycki z synem Mikołajem na meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań w 2014 roku.

3/4
Zbigniew Niemczycki, Mikołaj Niemczycki, Katarzyna Frank Niemczycka, 2012
Copyright @VIPHOTO/East News
3/4

Zbigniew, Mikołaj i Katarzyna Niemczyccy w 2012 roku.

4/4
Zbigniew, Mikołaj i Katarzyna Niemczyccy, 2012 roku
Copyright @VIPHOTO/East News
4/4

Zbigniew, Mikołaj i Katarzyna Niemczyccy w 2012 roku.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…