O TYM SIĘ MÓWI

Syn polskiego miliardera wziął ślub! Kim jest wybranka Mikołaja Niemczyckiego?

Wśród gości zjawił się m. in. Aleksander Kwaśniewski

Sabina Zięba 30 czerwca 2019 14:00

Zbigniew i Katarzyna Niemczyccy to jedna z najpopularniejszych para miliarderów w Polsce. Doczekali się trójki synów, z których najstarszy, Michał, w 2012 roku oświadczył się Annie Czartoryskiej i do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, razem wychowując trójkę dzieci. Teraz media obiegła informacja, że i młodszy potomek Niemczyckich właśnie wziął ślub!

Ślub Mikołaja Niemczyckiego

28-letni Mikołaj oświadczył się swojej partnerce we wrześniu ubiegłego roku. 29 czerwca 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Juracie. Następnie zabawa do białego rana trwała w jednym z nadmorskich hoteli, którego właścicielami są państwo Niemczyccy. 

Wśród gości, oprócz rodziny, czyli m. in. Michała Niemczyckiego czy Anny Czartoryskiej, nie zabrakło również gwiazd. Pojawili się choćby Aleksander Kwaśniewski z żoną Jolantą, Laura Łącz oraz Jan Englert i Beata Ścibakówna. Ze względu na duży upał, goście z kościoła na salę weselną byli przewożeni meleksami.

Kim jest żona Mikołaja Niemczyckiego?

Po zeszłorocznych zaręczynach znajomy Mikołaja zdradził Życiu na gorąco: „Przyszli teściowie bardzo lubią narzeczoną syna. Jest bardzo miłą, serdeczną i skromną osobą. Wiadomo, że to piękna brunetka i spotyka się z Niemczyckim od dwóch lat. Oboje nie mają portali społecznościowych, bądź umiejętnie ukrywają swoje profile i na próżno szukać o nich dokładniejszych informacji. Bez wątpienia są jednak w sobie zakochani!”, twierdziło źródło tygodnika.

Bracia Niemczyccy

Mikołaj studiował historię na angielskim Uniwersytecie Warwick. Jego pasją jest historia i sport. Spośród trzech braci Niemczyckich, jedynie najmłodszy, Maksymilian, jest singlem. Wiadomo, że na co dzień pracuje jako pilot linii lotniczych LOT  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.