O TYM SIĘ MÓWI

Syn polskiego miliardera wziął ślub! Kim jest wybranka Mikołaja Niemczyckiego?

Wśród gości zjawił się m. in. Aleksander Kwaśniewski

Sabina Zięba 30 czerwca 2019 14:00

Zbigniew i Katarzyna Niemczyccy to jedna z najpopularniejszych para miliarderów w Polsce. Doczekali się trójki synów, z których najstarszy, Michał, w 2012 roku oświadczył się Annie Czartoryskiej i do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, razem wychowując trójkę dzieci. Teraz media obiegła informacja, że i młodszy potomek Niemczyckich właśnie wziął ślub!

Ślub Mikołaja Niemczyckiego

28-letni Mikołaj oświadczył się swojej partnerce we wrześniu ubiegłego roku. 29 czerwca 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Juracie. Następnie zabawa do białego rana trwała w jednym z nadmorskich hoteli, którego właścicielami są państwo Niemczyccy. 

Wśród gości, oprócz rodziny, czyli m. in. Michała Niemczyckiego czy Anny Czartoryskiej, nie zabrakło również gwiazd. Pojawili się choćby Aleksander Kwaśniewski z żoną Jolantą, Laura Łącz oraz Jan Englert i Beata Ścibakówna. Ze względu na duży upał, goście z kościoła na salę weselną byli przewożeni meleksami.

Kim jest żona Mikołaja Niemczyckiego?

Po zeszłorocznych zaręczynach znajomy Mikołaja zdradził Życiu na gorąco: „Przyszli teściowie bardzo lubią narzeczoną syna. Jest bardzo miłą, serdeczną i skromną osobą. Wiadomo, że to piękna brunetka i spotyka się z Niemczyckim od dwóch lat. Oboje nie mają portali społecznościowych, bądź umiejętnie ukrywają swoje profile i na próżno szukać o nich dokładniejszych informacji. Bez wątpienia są jednak w sobie zakochani!”, twierdziło źródło tygodnika.

Bracia Niemczyccy

Mikołaj studiował historię na angielskim Uniwersytecie Warwick. Jego pasją jest historia i sport. Spośród trzech braci Niemczyckich, jedynie najmłodszy, Maksymilian, jest singlem. Wiadomo, że na co dzień pracuje jako pilot linii lotniczych LOT  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.