KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zostanie odwołany? Nie byłby to pierwszy raz

Wszystko się może zdarzyć...

Gabriela Czernecka 10 maja 2018 11:30

Już za niecałe dwa tygodnie najbardziej oczekiwane wydarzenie w brytyjskiej rodzinie królewskiej, czyli ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Para powie sobie "tak" 19 maja 2018 roku, ale czy na pewno? W końcu w rodzinie królewskiej zdarzył się już jeden odwołany ślub. Choć księżniczka, która musiała odwołać ślub dziś jest szczęśliwą mężatką i mamą trójki dzieci, wówczas o tym smutnym wydarzeniu pisały wszystkie media, a ona w ucieczce przed mediami schroniła się w innym kraju. Czy tak będzie w przypadku Harry'ego i Meghan?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odwołany?

Nie jest to niemożliwe. Biorąc pod uwagę wszystkie wiadomości, jakie do tej pory pojawiły się w sieci i mediach na temat Meghan Markle niektórzy z niecierpliwością czekają na 19 maja, by faktycznie potwierdzić, że do ślubu pary doszło. Dlaczego? Rozwódka, Amerykanka, starsza o dwa lata mulatka. On zmieniał kobiety jak rękawiczki i niewielu sądziło, że kiedykolwiek się ustatkuje. Mimo to połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

Ich związek bardzo szybko wszedł na wyższy poziom i choć musieli radzić sobie z paparazzi, a utrzymanie związku na odległość przy codziennych zobowiązaniach nie było łatwym zadaniem, to udało im się pokonać wszelkie przeszkody. Czy aby na pewno? W mediach wciąż pojawiają się informacje o Meghan, która według jej przyrodniego brata jest zakochana w sobie, cały czas gra i książę ani się obejrzy, a pójdzie z torbami. Jego słowa według wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej z pewnością nie są całkowicie bezpodstawne.

Meghan Markle jak Sarah Ferguson?

Niektórzy porównują ją z Sarah Ferguson, złośliwie nazywaną przez media „księżną wieprzowiny”, która była małżonką jednego z synów królowej, księcia Andrzeja. Ten niepochlebny przydomek przytknął do niej z dwóch powodów - przede wszystkim za zdradę księcia, ale także za...nadwagę. Początkowo Sarah Ferguson cieszyła się ogromną sympatią zarówno Anglików, jak i samej królowej. Sympatia Brytyjczyków wzrosła, gdy  1988 roku na świecie pojawiła się córka księcia Andrzeja, Beatrycze. Dwa lata później na świat przyszła księżniczka Eugenia.

Niestety choć Sarah i Andrzej wyglądali na szczęśliwych szybko okazało się, że to tylko pozory. W 1993 roku Wielką Brytanię obiegły zdjęcia księżnej Sarah w dwuznacznej sytuacji z doradcą finansowym, który na fotografiach paparazzi... całował księżnej stopy. Był to jednak początek skandali z jej udziałem.

Rozrywkowe życie księżnej Sarah doprowadziło do tego, że para rozstała się. Po latach książę Andrzej przyznał jednak, że on również ponosi winę za ich rozstanie, ale Sarah Ferguson do tej pory uważana jest za czarną owcę w rodzinie. Nie została nawet zaproszona na ślub księcia Williama i księżnej Kate. 

Meghan Markle czarną owcą w rodzinie królewskiej?

Początkowo mówiono, że ślub Harry'ego nie odbędzie się przez królową, która nie przepadała za wybranką ukochanego wnuczka. Teraz jednak w obliczu skandali z udziałem Markle Brytyjczycy wciąż podchodzą do byłej aktorki bardzo sceptycznie. Do sieci wyciekły nagie zdjęcia gwiazdki, później jej brat zdobył się na wynurzenia na jej temat. Czego jeszcze możemy się spodziewać? 

Skandal goni skandal, a ślub można przecież odwołać. Nie byłby to pierwszy taki przypadek w rodzinie królewskiej. Taka przykrość spotkała szwedzką księżniczkę Madeleine, którą przez pewien czas lata temu próbowała zeswatać z Williamem sama Elżbieta II! Ten romans nie wypalił, a Madeleine chwilę później poznała prawnika, Jonasa Berstroma. Dla niego często łamała zasady królewskiego protokołu i nie bała się naruszać dobrego imienia szwedzkiej rodziny. 

Odwołany ślub w rodzinie królewskiej

Choć media rozpisywały się, że nie wypada, by tak zachowywała się księżniczka, ona za nic miała te opinie i ostentacyjnie demonstrowała uczucia do ukochanego. Ukochany księżniczki mimo to został zaakceptowany przez rodziców i rodzeństwo Madeleine. Para po siedmiu latach związku ogłosiła zaręczyny.  Pojawił się oficjalny portret, a ukochany księżniczki zaczął pojawiać się z nią w towarzystwie royal family. 

Wszyscy czekali na ogłoszenie nowiny o ślubie, a tymczasem... na oficjalnej stronie szwedzkiej rodziny królewskiej pojawiło się oświadczenie informujące, że księżniczka Magdalena zerwała zaręczyny! Media szybko dotarły do powodu rozstania. Okazało się, że Jonas Berstrom... zdradził księżniczkę! Ta wyjechała leczyć złamane serce do Nowego Jorku, gdzie niecałe dwa lata później poznała zamożnego finansistę, Christophera O'Neilla. Ten obecnie jest jej mężem, a para niedawno po raz trzeci została rodzicami.

Czy podobna historia przydarzy się księciu Harry'emu? Poczekamy, zobaczymy...  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.