Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Rodzina królewska reaguje na głośny dokument księcia Harry’ego i Meghan Markle

Co myślą o najnowszej produkcji Netfliksa?

Karol Sowa 8 grudnia 2022 14:13
Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

Książę Harry i Meghan Markle wiele miesięcy temu nawiązali współpracę z Netfliksem. Postanowili wówczas nakręcić dokument, w którym ujawnią kulisy życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Dzisiaj pojawiły się najnowsze odcinki serii. Na ten projekt zareagowała rodzina królewska. Co o niej myślą?

Na Netfliksie zadebiutował dokument księcia Harry'ego i Meghan Markle

Przypomnijmy, że jakiś czas temu książę Harry i jego ukochana udzielili kilka wywiadów na potrzeby nadchodzącego dokumentu „Harry i Meghan”. Na popularnej platformie zadebiutowało już kilka odcinków głośnej produkcji.  

Co więcej, wielu internautów zastanawiało się, jaki stosunek do tego projektu będzie miała rodzina królewska. Jak się okazuje, nie chcieli w niej uczestniczyć, a na samym początku odcinka możemy przeczytać: „Członkowie rodziny królewskiej odmówili komentarza do materiałów zawartych w tym serialu”. 

CZYTAJ TEŻ: „Harry i Meghan” już na Netflix! Czego dowiedzieliśmy się z pierwszych odcinków?

Meghan Markle, screen Netflix
Fot. Screen Netflix/@netflixpl

Reakcja rodziny królewskiej na serial księcia Harry’ego i Meghan Markle 

Zagraniczne media informowały, że rodzina księcia Harry’ego planuje złamać dworską etykietę, aby publicznie skomentować dokument Netfliksa. Czytaliśmy, że najbliższe otoczenie króla Karola III miało obawiać się tej serii. Brytyjska rodzina królewska nie ukrywa również swoich nerwów, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na „obarczające ich wypowiedzi”. 

O produkcji mówiono już od wielu miesięcy. Zakochani chcieli opowiedzieć o królewskim dworze, gdy pełnili jeszcze oficjalne funkcje. Od 2020 roku, czyli od czasu porzucenia książęcych obowiązków, Meghan i książę Harry wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Tam czują się najlepiej. Od czasu do czasu udzielają wywiadów, gdzie opisują, jak wyglądało ich życie na brytyjskim dworze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka Brytania. Nauczyciel z byłej szkoły dzieci księżnej Kate i księcia Williama został aresztowany

Meghan Markle, książę Harry
Fot. Backgrid/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.