EN_01395032_0327, książę Harry, księżna Meghan, książę Archie, 2019
Fot. Toby Melville/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan Markle jest w trzeciej ciąży? Sensacyjne doniesienia zachodnich mediów

Książę Harry zostanie po raz kolejny tatą?

Olga Figaszewska 23 grudnia 2021 10:03
EN_01395032_0327, książę Harry, księżna Meghan, książę Archie, 2019
Fot. Toby Melville/Press Association/East News

Meghan Markle i książę Harry podjęli ważną decyzję? Zachodnie media donoszą, że wybranka księcia pragnie  po raz kolejny zostać mamą. Niedawno zakochani podkreślali, że nie planują powiększania rodziny. Zmienili zdanie? „Odkąd Lili dołączyła do rodziny, Archie prosił o braciszka. Ani Meghan, ani Harry nie mogą mu odmówić!”, piszą media. 

Książę Harry po raz trzeci zostanie tatą?

Książę Harry i Meghan Markle doczekali się dwójki wspaniałych pociech. W 2019 roku na świecie pojawił się Archie, a kilka miesięcy temu, 4 czerwca 2021 roku, do ich rodziny dołączyła Lilibet Diana. Małżonkowie poświęcają się opiece nad maleństwami i pragną zapewnić im szczęśliwe, spokojne dzieciństwo. Rzadko publikują zdjęcia z pociechami i strzegą ich prywatności (choć ostatnio, z okazji świat, zrobili wyjątek). 

Książęca para Sussex jakiś czas temu podjęła decyzję, że nie planują po raz kolejny zostać rodzicami. Trzy lata temu podkreślali, że chcą mieć dwójkę dzieci. Harry wyjaśniał wtedy w rozmowie z Jane Goodall dla brytyjskiego Vogue'a, że chcą w ten sposób zadbać o środowisko i nie obciążać planety, ponieważ każde kolejne dziecko przyczynia się do zwiększania tzw. śladu węglowego.

Teraz New Idea podaje, że para zmieniła zdanie w kwestii powiększenia rodziny. Meghan i Harry planują trzecie dziecko? Podobno para czuje, że wychowując swoje pociechy na świadomych, inteligentnych i empatycznych ludzi, wniosą do świata jeszcze więcej dobrego.

Zobacz też: Ile Harry i Meghan chcą mieć dzieci? Książęca para otwarcie o tym mówi

książę Harry, księżna Meghan, książę Archie, 2019
Fot. TOBY MELVILLE/Press Association/East News

Meghan Markle i książę Harry planują powiększenie rodziny?

Podobno księżna Meghan chce poddać się zabiegowi in vitro. Czeka na moment, gdy Lilibet skończy roczek. Książęca para Sussex zdaje sobie sprawę, że będą rozliczani ze swoich dotychczasowych postanowień. Jak informuje New Idea, zakochani nauczyli się już pewnych zabiegów, które pomogą im w odwróceniu uwagi opinii publicznej. 

„Oczywiście będzie to trochę niezręczne, ale w ciągu ostatnich kilku lat nauczyli się, że mogą mówić, co chcą, i ujdzie im to na sucho. […] Wszystko, co muszą zrobić, to przekazać wiadomość o trzeciej ciąży, a tydzień później opublikować kontrowersyjną informację i przyglądać się temu, jak roznosi się po świecie”, podaje New Idea.

Księżna Meghan i książę Harry świetnie odnajdują się w roli rodziców. „Meghan uwielbia przyglądać się Harry’emu gdy jest z Archiem i Lili. Kiedy jest z dziećmi, jest najszczęśliwszy w swoim życiu. […] Odkąd Lili dołączyła do rodziny, Archie prosił o braciszka – i ani Meghan, ani Harry nie mogą mu odmówić!”, czytamy.

Czy doniesienia tabloidu się potwierdzą i rzeczywiście para pragnie rodzeństwa dla swoich pociech? 

Księżna Meghan, książę Archie, 2019
Fot. SplashNews.com/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.