Córka Meghan i Harry'ego nie jest księżniczką, ale ma szansę zostać królową
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Tak wygląda Lilibet! Na oficjalnym zdjęciu Meghan i Harry'ego skradła całą uwagę

Z tej pocztówki bije wielkie szczęście!

Konrad Szczęsny 23 grudnia 2021 17:16
Córka Meghan i Harry'ego nie jest księżniczką, ale ma szansę zostać królową
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Z okazji świąt Bożego Narodzenia 2021 książę Harry i Meghan Markle opublikowali oficjalną fotografię. To rodzinny portret, na którym pozują z dziećmi. I to właśnie one przykuwają największą uwagę. Nie dość, że możemy zobaczyć, jak zmienił się Archie, to jeszcze jest to pierwsze zdjęcie Lilibet!

Harry i Meghan na świątecznym zdjęciu z dziećmi. Show skradli Lilibet i Archie

Odkąd zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków i przeprowadzili się za ocean, cieszą się prywatnością. Od czasu do czasu pojawiają się co prawda publicznie, jednak większość czasu spędzają z dwójką ukochanych dzieci, z dala od medialnego zgiełku. Ich młodsza pociecha, córka Lilibet Diana (imiona na cześć królowej oraz zmarłej w 1997 roku królowej ludzkich serc) przyszła na świat w czerwcu tego roku. Do tej pory nie wiedzieliśmy, jak wygląda. Z racji tego, że książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o usunięciu się w cień, po narodzinach dziewczynki nie musieli pozować z nią oficjalnie do zdjęć.

Stąd nie było wiadomo, jak wygląda ich córeczka. Aż do teraz! Tuż przed świętami para opublikowała wyjątkowe zdjęcie, będące formą uczczenia tego wyjątkowego czasu i pozdrowienia dla fanów. To rodzinny portret, wykonany w ich domu w Kalifornii przez fotografa o polskich korzeniach. Alexi Lubomirski udostępnił wzruszający kadr na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. 

„To jeden z tych rzadkich i wyjątkowych projektów, w których ma się szczęście brać udział. To wspaniały zaszczyt móc kontynuować historię tej rodziny, którą fotografowałem najpierw jako narzeczonych, potem w dniu ślubu, jako małżeństwo, a teraz widząc ich miłość przejawiającą się w dwójce pięknych dzieci”, napisał.

Uwagę zwraca przede wszystkim to, jak zmienił się Archie (siedzi na kolanach u taty: naprawdę wyrósł!) oraz sama Lilibet, trzymana przez mamę na rękach. Z twarzy całej czwórki nie schodzi uśmiech. Widać, że są niezwykle szczęśliwi, spokojni i radośni.

Jako pierwszy fotografię udostępnił profil organizacji humanitarnej Team Rubicon, z którą Susseksi współpracują. 

„W 2021 roku powitaliśmy na świecie naszą córkę, Lilibet. Archie uczynił z nas „mamę” i „tatę”, zaś Lili sprawiła, że staliśmy się rodziną. W oczekiwaniu na 2022 rok przekazaliśmy darowizny na rzecz kilku organizacji charytatywnych, które pomagają rodzinom - od tych przemieszczających z Afganistanu, aż po te amerykańskie, potrzebujące finansowego wsparcia. Życzymy szczęśliwego świątecznego sezonu i prosperującego Nowego Roku, od naszej rodziny dla waszych!”, podkreślili Meghan i Harry.

Czytaj także: Meghan Markle jest w trzeciej ciąży? Sensacyjne doniesienia zachodnich mediów

Fani komentują świąteczną kartkę Meghan i Harry'ego. Lilibet to kopia mamy?

Pod fotografią z miejsca pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wszyscy podkreślają, że pocztówka ma niezwykle pozytywny, ciepły i rodzinny wydźwięk. Wypowiadają się także na temat podobieństwa pociech do rodziców. I tak dosyć zgodnie twierdzą, że Archie to skóra zdjęta z taty, zaś półroczna Lilibet to wykapana mama. 

Faktycznie tak jest? Trudno nie zgodzić się z jednym: kartka świąteczna księcia Harry'ego i księżnej Meghan jest naprawdę wyjątkowa i świetnie oddaje ducha Bożego Narodzenia. Bo czyż nie powinien być to czas wielkiej, nieskrępowanej radości, poczucia bliskości i odczuwania miłości od tych, którzy są nam najdrożsi?  

Czytaj także: Ile Harry i Meghan chcą mieć dzieci? Książęca para otwarcie o tym mówi

książę Harry, księżna Meghan, książę Archie
Fot. Toby Melville/Press Association/East News
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.