To będzie liczne potomstwo!

Gabriela Czernecka 13 lipca 2018 14:55

Ile książę Harry chce mieć dzieci? Takie pytanie zadała mu jedna z fanek, która pojawiła się na trasie książęcej pary Sussex w Irlandii. Co odpowiedział książę? Już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o tym, że Meghan jest w ciąży. Wszystko wskazuje na to, że para nie zamierza ulegać presji otoczenia i powoli przymierza się do zakładania rodziny. Ile dzieci chce mieć Meghan i Harry?

Ileharry i Meghan chcą mieć dzieci?

Dopiero co zostali małżeństwem, a już cały świat spekuluje na temat dzieci Harry’ego i Meghan. Nic dziwnego, w końcu nowa księżna nie ma zbyt wielu czasu na to, by urodzić potomka. Non stop wypomina się jej, że ma 36 lat, więc dziecko powinno już być w drodze, jeśli para myśli o posiadaniu więcej niż jednego potomka. Para książęca spekulacji o ciąży Meghan nie komentuje, ale zakochani nie są w stanie uniknąć niekomfortowych dla nich pytań.

Podczas wizyty księcia Harry’ego i księżnej Meghan w Irlandii parę przywitały tłumy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednej z pań udało się zadać Harry’emu pytanie. Elaine Adam-Stewart zrobiła to w dość dosadny i bardzo bezpośredni sposób sugerując, że książę powinien jak najszybciej wziąć się do roboty! 

Elaine Adam-Stewart powiedziała: „Mój mąż też ma rude włosy i dał mi pięcioro dzieci. A kiedy Ty i Meghan zaczniecie się starać?”. Harry słynie z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie, więc jak relacjonuje magazyn People, nie obraził się na fankę tylko krótko odparł z uśmiechem: „Pięcioro dzieci?! To zbyt wiele”. 

Dzieci Harry'ego i Meghan

Para nie ukrywa jednak, że chciałaby mieć potomstwo. Jeszcze przed ślubem para książęca Sussex wspominała, ze chciałaby mieć dzieci, ale jak zastrzegają, wszystko powinno się odbyć w odpowiednim czasie. „Krok po kroku. Założymy rodzinę - w bliskiej przyszłości”, odparł w rozmowie z BBC w grudniu ubiegłego roku. Nikt nie ma wątpliwości, że Harry i Meghan kochają dzieci. Fotografie i filmiki księcia jak dzieli się z dziewczynką podczas meczu popcornem kilka miesięcy temu stały się hitem sieci. 

Niedawno para spotkała się z niepełnosprawnymi dziećmi - zakochani rozdawali uśmiechy, Harry rozśmieszał dzieci, a Meghan próbowała nawiązywać krótkie rozmowy. Jak na razie para wypełnia obowiązki z ramienia królowej, ale brytyjskie media z niecierpliwością oczekują na wieści o potomstwie.  

1/5
Książę Harry i księżna Meghan, para książęca Sussex
Copyright @East News
1/5

Ile książę Harry chce mieć dzieci? Takie pytanie zadała wnukowi królowej jedna z fanek.

2/5
Książę Harry z dziećmi, księżna Meghan z dziećmi, Harry i Meghan z dziećmi, para książęca Sussex
Copyright @East News
2/5

Harry i Meghan uwielbiają dzieci i jak podaja zagraniczne media, zamierzają mieć conajmniej dwójkę.

3/5
Książę Harry z dziećmi, księżna Meghan z dziećmi, Harry i Meghan z dziećmi, para książęca Sussex
Copyright @East News
3/5

Harry i Meghan odbywają właśnie podróż po Irlandii, gdzie spotkali się m.in. z niepełnosprawnymi dziećmi. Para książęca Sussex świetnie się bawiła!

4/5
Książę Harry z dziećmi, księżna Meghan z dziećmi, Harry i Meghan z dziećmi, para książęca Sussex
Copyright @East News
4/5

Harry i Meghan zostali bardzo ciepło przyjęci w Irlandii, a zgromadzone dzieci były zachwycone ich wizytą.

5/5
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News
5/5

Czy niebawem Harry i Meghan poinformują, że spodziewają się dziecka? Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.