KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ile Harry i Meghan chcą mieć dzieci? Książęca para otwarcie o tym mówi

To będzie liczne potomstwo!

Gabriela Czernecka 13 lipca 2018 14:55

Ile książę Harry chce mieć dzieci? Takie pytanie zadała mu jedna z fanek, która pojawiła się na trasie książęcej pary Sussex w Irlandii. Co odpowiedział książę? Już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o tym, że Meghan jest w ciąży. Wszystko wskazuje na to, że para nie zamierza ulegać presji otoczenia i powoli przymierza się do zakładania rodziny. Ile dzieci chce mieć Meghan i Harry?

Ileharry i Meghan chcą mieć dzieci?

Dopiero co zostali małżeństwem, a już cały świat spekuluje na temat dzieci Harry’ego i Meghan. Nic dziwnego, w końcu nowa księżna nie ma zbyt wielu czasu na to, by urodzić potomka. Non stop wypomina się jej, że ma 36 lat, więc dziecko powinno już być w drodze, jeśli para myśli o posiadaniu więcej niż jednego potomka. Para książęca spekulacji o ciąży Meghan nie komentuje, ale zakochani nie są w stanie uniknąć niekomfortowych dla nich pytań.

Podczas wizyty księcia Harry’ego i księżnej Meghan w Irlandii parę przywitały tłumy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednej z pań udało się zadać Harry’emu pytanie. Elaine Adam-Stewart zrobiła to w dość dosadny i bardzo bezpośredni sposób sugerując, że książę powinien jak najszybciej wziąć się do roboty! 

Elaine Adam-Stewart powiedziała: „Mój mąż też ma rude włosy i dał mi pięcioro dzieci. A kiedy Ty i Meghan zaczniecie się starać?”. Harry słynie z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie, więc jak relacjonuje magazyn People, nie obraził się na fankę tylko krótko odparł z uśmiechem: „Pięcioro dzieci?! To zbyt wiele”. 

Dzieci Harry'ego i Meghan

Para nie ukrywa jednak, że chciałaby mieć potomstwo. Jeszcze przed ślubem para książęca Sussex wspominała, ze chciałaby mieć dzieci, ale jak zastrzegają, wszystko powinno się odbyć w odpowiednim czasie. „Krok po kroku. Założymy rodzinę - w bliskiej przyszłości”, odparł w rozmowie z BBC w grudniu ubiegłego roku. Nikt nie ma wątpliwości, że Harry i Meghan kochają dzieci. Fotografie i filmiki księcia jak dzieli się z dziewczynką podczas meczu popcornem kilka miesięcy temu stały się hitem sieci. 

Niedawno para spotkała się z niepełnosprawnymi dziećmi - zakochani rozdawali uśmiechy, Harry rozśmieszał dzieci, a Meghan próbowała nawiązywać krótkie rozmowy. Jak na razie para wypełnia obowiązki z ramienia królowej, ale brytyjskie media z niecierpliwością oczekują na wieści o potomstwie.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.