EN_01396292_2064, meghan Markle, księżna Meghan
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Przyrodnia siostra Meghan Markle zarzuca jej kłamstwa. Księżna stanie przed sądem?

Samantha Markle pozywa ją o zniesławienie

Olga Figaszewska 7 marca 2022 14:15
EN_01396292_2064, meghan Markle, księżna Meghan
Fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle została przyłapana na kłamstwie? Ukochana księcia Harry’ego nie ma zbyt dobrych relacji z rodziną. Odkąd związała się z wnukiem Elżbiety II, bliscy aktorki pozostawali w stałym kontakcie z prasą. Ujawniali prywatne informacje i zdjęcia, a także komentowali jej aktywności. Wszystkie działania miały na celu nadszarpnięcie wizerunku żony Harry’ego. A to dodatkowo wzmacniało konflikt. Meghan Markle najbliższy kontakt utrzymuje z mamą, Dorią Ragland, która wspiera córkę na każdym kroku. Wszystko wskazuje na to, że ukochana księcia Harry’ego znów przechodzi trudny czas. Jak podają zachodnie media, księżna Sussex będzie zeznawała przed sądem. Przyrodnia siostra pozwała ją o zniesławienie. 

Przyrodni siostra pozywa Meghan Markle

Meghan Markle nie utrzymuje kontaktów z rodziną. Bliscy wielokrotnie obrażali ją na łamach prasy i sugerowali, że książę Harry jest ofiarą aktorki. Rodzeństwo księżnej Sussex nie przebierało w słowach, zarzucali jej manipulowanie faktami i nazywali „fałszywą, bezwzględną” kobietą.

„Współczuję Harry'emu. Padł ofiarą jej psychopatycznej osobowości. Odciągnęła go od rodziny, przyjaciół, życia, które znał. Przypomina mi jedną z tych ofiar porwania, które w końcu zaczynają wierzyć, że ich życie było okropne i zakochują się w swoim porywaczy", mówiła przyrodnia siostra Meghan zaraz po jej głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey.

Samantha Markle wydała niedawno książkę poświęconą siostrze i jej sekretom. Co jakiś czas między obiema paniami dochodzi do spięć. Kobieta nie ukrywa, że swojej niechęci do księżnej Sussex. 

Zobacz też: Wielka Brytania. Księżna Meghan nagle zniknęła i nie pojawia się publicznie. Jaki jest tego powód?

EN_01466643_0012, Meghan Markle
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan Markle kłamała w wywiadzie u Oprah Winfrey?

Niedawno media poinformowały, że Samantha złożyła pozew o zniesławienie i przygotowała listę kłamstw Meghan. Chodzi oczywiście o słynny wywiad u Oprah Winfrey, w którym ukochana księcia Harry’ego opowiedziała o swoim stanie psychicznym, o funkcjonowaniu w rodzinie królewskiej, a także kontaktach z najbliższymi.  dniosła się także do relacji z ojcem i ich rozmowy sprzed wielu lat. Thomas Markle miał kontaktować się z prasą, a informacje i wywiady, których udzielał godziły w jej dobre imię. Przypomnijmy, że mężczyzna udostępnił również treść prywatnej korespondencji z córką.

„Bardzo mi przykro. To znaczy: straciłam ojca, straciłam dziecko, prawie straciłam swoje imię. Mam na myśli utratę tożsamości. Ale ja wciąż stoję i mam nadzieję, że ludzie wyniosą z tego wszystkiego wiedzę, że jest też druga strona”, mówiła Meghan Markle u Oprah.

Samantha Markle zarzuciła siostrze kłamstwo i zniesławienie. Kobieta była oburzona, gdy księżna wspominała okres dorastania, życiu w biedzie i opowiadała o braku pomocy ze strony ojca. Meghan zwierzała się, że sama próbowała zarabiać na swoje utrzymanie i podejmowała się każdej pracy. Samantha ma zaświadczać, że Thomas Markle opłacał córce najlepsze prywatne szkoły. Podkreśliła też, że Meghan rozpowszechnia kłamstwa dotyczące również ich siostrzanych relacji i nieprawdą jest, że nie widziały się prawie 20 lat. Zaprzecza też, że zmieniła nazwisko na Markle w momencie, gdy aktorka zaczęła spotykać się z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej.   

Książę Harry i Meghan Markle natychmiast zareagowali. Za pośrednictwem swojego prawnika wystosowali oświadczenie. „Ten bezpodstawny i absurdalny proces sądowy jest tylko kontynuacją wzorca niepokojącego zachowania. Poświęcimy mu minimum niezbędnej uwagi, na którą zasługuje”, cytuje TMZ. 

Sprawdź też: 9 modowych zasad, których muszą przestrzegać członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej

Samantha Markle
Fot. Inside Edition/Ferrari Press/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.