Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Ania Wyszkoni planuje cichy ślub?! Poznaj szczegóły uroczystości!

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2018 10:00
Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM

 

Choć są razem ponad dekadę, wciąż nie zdecydowali się sformalizować związku. Anna Wyszkoni i Maciej Durczak są dumnymi rodzicami sześcioletniej Poli, jednak na pytania o ślub odpowiadają zdawkowo i za wszelką cenę starają się nie zdradzać szczegółów planowanej uroczystości. Media zdają się jednak przekonane, że para już niebawem stanie na ślubnym kobiercu!

 

Polecamy też: Czy to miłość uratowała życie Ani Wyszkoni? Kim jest Maciej Durczak, jej długoletni partner?

 

Anna Wyszkoni i Maciej Durczak wezmą ślub w Dubaju?

Obecnie Anna Wyszkoni i  Maciej Durczak przebywają na wakacjach w Dubaju, na które wybrali się razem z dziećmi: 16-letnim Tobiaszem, synem wokalistki z pierwszego małżeństwa oraz 5-letnia córką Polą. Okazuje się, że wyjazd może mieć związek z ich... planami matrymonialnymi!

 

Polecieli tam na pięć dni. Myślę, że mogą to zrobić, bo chcą się ukryć przed wszystkimi, a Ania bardzo cieszyła się na ten wyjazd. Tam będą tylko z dziećmi, a o to im chodziło”, zdradziła w rozmowie z Faktem bliska znajoma pary.

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

Związek Ani Wyszkoni i Macieja Durczaka

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak tworzą szczęśliwą i kochającą się parę od ponad 13 lat. Ukochany jest również menadżerem artystki. Co prawda stronią od błysku fleszy, jednak w 2014 roku w wywiadzie przyznali:

O ślubie rozmawiamy... Oboje tego chcemy. Kiedy? W tym roku na pewno już nie zdążymy. A nie chcemy robić tego pospiesznie, byle jak. To ma być wyjątkowy moment. Nadejdzie. I to już niedługo”, zapewnił wówczas Maciej Durczak w tygodniku „Świat i ludzie”.

 

Czy para faktycznie wybrała na miejsce tej szczególnej uroczystości Dubaj? Przekonamy się niebawem.

 

Top of The Top Festival 2017, Ania Wyszkoni
Fot. East News

 

 

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.