Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Ania Wyszkoni planuje cichy ślub?! Poznaj szczegóły uroczystości!

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2018 10:00
Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM

 

Choć są razem ponad dekadę, wciąż nie zdecydowali się sformalizować związku. Anna Wyszkoni i Maciej Durczak są dumnymi rodzicami sześcioletniej Poli, jednak na pytania o ślub odpowiadają zdawkowo i za wszelką cenę starają się nie zdradzać szczegółów planowanej uroczystości. Media zdają się jednak przekonane, że para już niebawem stanie na ślubnym kobiercu!

 

Polecamy też: Czy to miłość uratowała życie Ani Wyszkoni? Kim jest Maciej Durczak, jej długoletni partner?

 

Anna Wyszkoni i Maciej Durczak wezmą ślub w Dubaju?

Obecnie Anna Wyszkoni i  Maciej Durczak przebywają na wakacjach w Dubaju, na które wybrali się razem z dziećmi: 16-letnim Tobiaszem, synem wokalistki z pierwszego małżeństwa oraz 5-letnia córką Polą. Okazuje się, że wyjazd może mieć związek z ich... planami matrymonialnymi!

 

Polecieli tam na pięć dni. Myślę, że mogą to zrobić, bo chcą się ukryć przed wszystkimi, a Ania bardzo cieszyła się na ten wyjazd. Tam będą tylko z dziećmi, a o to im chodziło”, zdradziła w rozmowie z Faktem bliska znajoma pary.

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

Związek Ani Wyszkoni i Macieja Durczaka

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak tworzą szczęśliwą i kochającą się parę od ponad 13 lat. Ukochany jest również menadżerem artystki. Co prawda stronią od błysku fleszy, jednak w 2014 roku w wywiadzie przyznali:

O ślubie rozmawiamy... Oboje tego chcemy. Kiedy? W tym roku na pewno już nie zdążymy. A nie chcemy robić tego pospiesznie, byle jak. To ma być wyjątkowy moment. Nadejdzie. I to już niedługo”, zapewnił wówczas Maciej Durczak w tygodniku „Świat i ludzie”.

 

Czy para faktycznie wybrała na miejsce tej szczególnej uroczystości Dubaj? Przekonamy się niebawem.

 

Top of The Top Festival 2017, Ania Wyszkoni
Fot. East News

 

 

 

Polecamy też: Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.