Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ania Wyszkoni planuje ślub? „Mam fantastycznego narzeczonego, który jest już prawie moim mężem”

Konrad Szczęsny 5 października 2017 06:30
Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM

Ania Wyszkoni planuje ślub? Te sensacyjne informacje co jakiś pojawiają się w mediach odnośnie do związku wokalistki i jej długoletniego partnera Macieja Durczaka. W najnowszym wywiadzie autorka takich hitów, jak „Pan i Pani” oraz „Wiem, że jesteś tam” zdradziła swoje plany matrymonialne! Kiedy stanie na ślubnym kobiercu?

Polecamy też: Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

Ania Wyszkoni o swoim stanie zdrowia

Ostatnio głośno było o problemach zdrowotnych Anny Wyszkoni. Wokalistka rok temu zmagała się z rakiem tarczycy. Na szczęście chorobę udało się spacyfikować: niestety, co jakiś czas artystka musi być poddawana badaniom kontrolnym, które mają za zadanie wykluczyć nawrót nowotworu. Jak zwierzyła się wokalistka w magazynie „Flesz”, wyniki ostatnich przeprowadzonych badań napawają ją optymizmem.

W najnowszym wywiadzie Ania Wyszkoni... przeprosiła za całe zamieszanie, któremu winne były słowa, jakie skierowała do fanów z opolskiej sceny! 

Ja bardzo przepraszam za wszystko, co się wydarzyło. Narobiłam szumu zupełnie nieświadomie. Naprawdę. Zwracając się do swoich fanów, poprosiłam o takie przyjacielskie wsparcie: „Trzymajcie za mnie kciuki”, a narobiłam strasznego bałaganu. To były badania. Badania wyszły pomyślnie”, zapewniła w rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN”. 

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

Ania Wyszkoni planuje ślub w Maciejem Durczakiem? 

Przy okazji zapewniła, że ogromnym wsparciem w trudnych chwilach jest dla niej rodzina.

Ja mam dwa wielkie skarby w domu, moje cudowne dzieci. Mam fantastycznego narzeczonego, który jest już prawie moim mężem”, wyznała wokalistka w programie.

To zdanie wywołało pewną konsternację, bo choć co jakiś czas Anna Wyszkoni jest pytana o plany matrymonialne, ostatnio w mediach było na ten temat cicho. Co prawda ze swoim menadżerem Maciejem Durczakiem tworzy związek od 13 lat, jednak starają się chronić prywatność i bardzo rzadko pojawiają się na salonach. Okazało się jednak, że wypowiedź wokalistki była dosyć niefortunna, gdyż w najbliższym czasie nie planuje ona stanąć na ślubnym kobiercu.

Ślub się nie szykuje, myślimy o nim, ale nie mamy konkretnych planów”, pospieszyła z wyjaśnieniem gwiazda.

Polecamy też: Czy to miłość uratowała życie Ani Wyszkoni? Kim jest Maciej Durczak, jej długoletni partner?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.