Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ania Wyszkoni planuje ślub? „Mam fantastycznego narzeczonego, który jest już prawie moim mężem”

Konrad Szczęsny 5 października 2017 06:30
Kim jest Maciej Durczak, partner Ani Wyszko i ojciec jej córki Poli?
Fot. FORUM

Ania Wyszkoni planuje ślub? Te sensacyjne informacje co jakiś pojawiają się w mediach odnośnie do związku wokalistki i jej długoletniego partnera Macieja Durczaka. W najnowszym wywiadzie autorka takich hitów, jak „Pan i Pani” oraz „Wiem, że jesteś tam” zdradziła swoje plany matrymonialne! Kiedy stanie na ślubnym kobiercu?

Polecamy też: Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

Ania Wyszkoni o swoim stanie zdrowia

Ostatnio głośno było o problemach zdrowotnych Anny Wyszkoni. Wokalistka rok temu zmagała się z rakiem tarczycy. Na szczęście chorobę udało się spacyfikować: niestety, co jakiś czas artystka musi być poddawana badaniom kontrolnym, które mają za zadanie wykluczyć nawrót nowotworu. Jak zwierzyła się wokalistka w magazynie „Flesz”, wyniki ostatnich przeprowadzonych badań napawają ją optymizmem.

W najnowszym wywiadzie Ania Wyszkoni... przeprosiła za całe zamieszanie, któremu winne były słowa, jakie skierowała do fanów z opolskiej sceny! 

Ja bardzo przepraszam za wszystko, co się wydarzyło. Narobiłam szumu zupełnie nieświadomie. Naprawdę. Zwracając się do swoich fanów, poprosiłam o takie przyjacielskie wsparcie: „Trzymajcie za mnie kciuki”, a narobiłam strasznego bałaganu. To były badania. Badania wyszły pomyślnie”, zapewniła w rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN”. 

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

Ania Wyszkoni planuje ślub w Maciejem Durczakiem? 

Przy okazji zapewniła, że ogromnym wsparciem w trudnych chwilach jest dla niej rodzina.

Ja mam dwa wielkie skarby w domu, moje cudowne dzieci. Mam fantastycznego narzeczonego, który jest już prawie moim mężem”, wyznała wokalistka w programie.

To zdanie wywołało pewną konsternację, bo choć co jakiś czas Anna Wyszkoni jest pytana o plany matrymonialne, ostatnio w mediach było na ten temat cicho. Co prawda ze swoim menadżerem Maciejem Durczakiem tworzy związek od 13 lat, jednak starają się chronić prywatność i bardzo rzadko pojawiają się na salonach. Okazało się jednak, że wypowiedź wokalistki była dosyć niefortunna, gdyż w najbliższym czasie nie planuje ona stanąć na ślubnym kobiercu.

Ślub się nie szykuje, myślimy o nim, ale nie mamy konkretnych planów”, pospieszyła z wyjaśnieniem gwiazda.

Polecamy też: Czy to miłość uratowała życie Ani Wyszkoni? Kim jest Maciej Durczak, jej długoletni partner?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.