Z ŻYCIA GWIAZD

Victoria Beckham pokazała młodsza siostrę. Wyglądają niemal... identycznie!

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia

Rafał Kowalski 20 sierpnia 2019 06:56

Różnią je dwa lata, ale wyglądają bardzo podobnie! Victoria Beckham i jej siostra Louis Adams rzadko pokazują swoje wspólne zdjęcia, jednak niedawno projektantka i piosenkarka zrobiła wyjątek. Fani od razu zaczęli wypisywać wszystkie cechy urody, które według nich piękne siostry mają wspólne…

Zdjęcia Victorii Beckham z siostrą Louis

Mimo wspólnych fotografii publikowanych na Instagramie, o siostrze Victorii Beckham wiadomo niewiele. Do mediów przedostała się jedynie informacja, że o dwa lata młodsza od projektantki Louis Adams jest dwukrotnie rozwiedziona. 43-latka mieszka wraz ze swoimi dziećmi i rodzicami. Zawodowo, Adams pomagała swojej starszej siostrze, gdy ta otwierała swój butik.

Panie nie wypowiadają się jednak o sobie publicznie. Nie pokazują się także razem na czerwonych dywanach. To dlatego ich wspólne zdjęcie opublikowane przez Victorię wzbudziło spore zamieszanie. Poniżej możecie zobaczyć tę fotografię. Do galerii dołożyliśmy także kilka innych, którymi Louis Adams dzieliła się w swoich mediach społecznościowych.

Według Was też wyglądają jak bliźniaczki? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.