Zobaczcie ich wspólne zdjęcia

Rafał Kowalski 20 sierpnia 2019 06:56

Różnią je dwa lata, ale wyglądają bardzo podobnie! Victoria Beckham i jej siostra Louis Adams rzadko pokazują swoje wspólne zdjęcia, jednak niedawno projektantka i piosenkarka zrobiła wyjątek. Fani od razu zaczęli wypisywać wszystkie cechy urody, które według nich piękne siostry mają wspólne…

Zdjęcia Victorii Beckham z siostrą Louis

Mimo wspólnych fotografii publikowanych na Instagramie, o siostrze Victorii Beckham wiadomo niewiele. Do mediów przedostała się jedynie informacja, że o dwa lata młodsza od projektantki Louis Adams jest dwukrotnie rozwiedziona. 43-latka mieszka wraz ze swoimi dziećmi i rodzicami. Zawodowo, Adams pomagała swojej starszej siostrze, gdy ta otwierała swój butik.

Panie nie wypowiadają się jednak o sobie publicznie. Nie pokazują się także razem na czerwonych dywanach. To dlatego ich wspólne zdjęcie opublikowane przez Victorię wzbudziło spore zamieszanie. Poniżej możecie zobaczyć tę fotografię. Do galerii dołożyliśmy także kilka innych, którymi Louis Adams dzieliła się w swoich mediach społecznościowych.

Według Was też wyglądają jak bliźniaczki? 

1/5
\Victoria Beckham z przyjaciółką i siostrą, Louis Adams
Copyright @Instagram
1/5

To zdjęcie opublikowała niedawno Victoria Beckham. Z lewej siostra gwiazdy, z prawej jej przyjaciółka Maria

2/5
Victoria Beckham z siostrą, Louis Adams
Copyright @Instagram
2/5

Victoria i Louis rzadko wstawiają wspólne fotografie

3/5
Siostra Victoria Beckham, Louis Adams
Copyright @Instagram
3/5

Louis Adams - podobna do starszej siostry?

4/5
Victoria Beckham z siostrą, Louis Adams
Copyright @Instagram
4/5

Victoria Beckham ma siostrę. Ile ma lat? Aktualnie 43

5/5
Victoria Beckham z siostrą, Louis Adams
Copyright @Instagram
5/5

Victoria Beckham z siostrą, Louis Adams

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?