Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Siostra Justyny Żyły wkracza do show-biznesu?!

Aż trudno uwierzyć, że w ich żyłach płynie ta sama krew!

Redakcja Viva! 22 października 2019 06:48
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Po udziale w Tańcu z Gwiazdami Justyna Żyła zniknęła z show-biznesu. Gwiazda wróciła w rodzinne strony i skupia się na tworzeniu bloga kulinarnego UwaŻyła. Była żona Piotra Żyły od czasu do czasu dzieli się z fanami życiem prywatnym. Teraz zamieściła wspólne zdjęcie z siostrą! Wyglądają identycznie?!

Justyna Żyła na wspólnym zdjęciu z siostrą

„Słonecznie. Widać podobieństwo?”, zapytała celebrytka. Justyna Żyła podzieliła się z obserwatorami fotografią z niedzielnego spaceru, na której pozuje razem z siostrą, Magdaleną Zniszczoł. Fani są jednogłośni - wyglądają jak dwie krople wody. Te same oczy i zniewalający uśmiech.

„Prawie identyczne 😊 pięknie 😍”, „Pierwsza moja myśl nim zerklam na opis była, że jesteście siostrami. 😍”, „Oczywiście że podobne jesteście :) ząbki te sama”, „Siostry bez dwóch zdań 😍😍😍pięknie ❤”, czytamy. Wielbiciele zauważają, że blogerka wygląda kwitnąco.

Co ciekawe, siostra Justyny Żyły również zwiazała się ze skoczkiem narciarskim - Aleksandrem Zniszczołem. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 roku, a w kwietniu 2018 roku zostali rodzicami córeczki, Hani. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…