Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Siostra Justyny Żyły wkracza do show-biznesu?!

Aż trudno uwierzyć, że w ich żyłach płynie ta sama krew!

Redakcja Viva! 22 października 2019 06:48
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Po udziale w Tańcu z Gwiazdami Justyna Żyła zniknęła z show-biznesu. Gwiazda wróciła w rodzinne strony i skupia się na tworzeniu bloga kulinarnego UwaŻyła. Była żona Piotra Żyły od czasu do czasu dzieli się z fanami życiem prywatnym. Teraz zamieściła wspólne zdjęcie z siostrą! Wyglądają identycznie?!

Justyna Żyła na wspólnym zdjęciu z siostrą

„Słonecznie. Widać podobieństwo?”, zapytała celebrytka. Justyna Żyła podzieliła się z obserwatorami fotografią z niedzielnego spaceru, na której pozuje razem z siostrą, Magdaleną Zniszczoł. Fani są jednogłośni - wyglądają jak dwie krople wody. Te same oczy i zniewalający uśmiech.

„Prawie identyczne 😊 pięknie 😍”, „Pierwsza moja myśl nim zerklam na opis była, że jesteście siostrami. 😍”, „Oczywiście że podobne jesteście :) ząbki te sama”, „Siostry bez dwóch zdań 😍😍😍pięknie ❤”, czytamy. Wielbiciele zauważają, że blogerka wygląda kwitnąco.

Co ciekawe, siostra Justyny Żyły również zwiazała się ze skoczkiem narciarskim - Aleksandrem Zniszczołem. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 roku, a w kwietniu 2018 roku zostali rodzicami córeczki, Hani. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.