Jennifer Aniston kończy 50 lat. Jak zmieniła się aktorka Przyjaciół
Fot. Anthony Harvey/PictureGroup/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie i zrobiła niespodziankę fanom!

Co przedstawia jej pierwsze zdjęcie?

Weronika Kostyra 16 października 2019 09:57
Jennifer Aniston kończy 50 lat. Jak zmieniła się aktorka Przyjaciół
Fot. Anthony Harvey/PictureGroup/EAST NEWS

Jennifer Aniston zdobyła ogromną popularność dzięki roli Rachel Green w kultowym serialu Przyjaciele. Choć serial świętował niedawno 25. urodziny, o aktorce wciąż jest głośno. Przed laty media żyły jej związkiem z Bradem Pittem. Ma też na swoim koncie liczne role filmowe. Jennifer Aniston właśnie zrobiła swoim fanom niespodziankę  i założyła swój profil na Instagramie. W zaledwie jeden dzień zaobserwowało go ponad 6,7 miliona osób, a liczba ta wciąż rośnie! Wrażenie zrobiło też pierwsze zdjęcie, które opublikowała.

Pierwsze zdjęcie Jennifer Aniston na Instagramie

Pierwsze zdjęcie aktorki na Instagramie to wyjątkowe selfie z obsadą serialu Przyjaciele. Legendarny serial wciąż jest niezwykle popularny, mimo że jego emisję zakończono w 2004 roku! Przez wielu jest wręcz uważany za najlepszy serial komediowy w historii telewizji. Zabawne żarty uwielbianej szóstki przekazywane są z pokolenia na pokolenie, a aktorzy, wcielający się w główne role, nadal mają ogromną rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że ich wspólne selfie podbija sieć!

Wiele lat po zakończeniu pracy na planie serialu Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schimmer nadal utrzymują ze sobą kontakt. Ich wspólne zdjęcie po raz kolejny dało fanom nadzieję, że kontynuację serialu. Podobne apele pojawiają się regularnie, lecz producenci zapewniają, że nie ma szans na nowe odcinki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM 👋🏻

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.