Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski znów walczy z hejtem!

O co poszło tym razem?

Redakcja VIVA! 9 października 2018 12:01
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski znów mierzy się z hejtem. Słodkie zdjęcie z małą Klarą zamieszczone na Instagramie piłkarza wywołało prawdziwą burzę. Wcale nie chodzi o poprawność prowadzenia dziecka za rękę czy wyrzuty za przegrane Mistrzostwa Świata. Tym razem to historia o tym, jak zmianą stylizacji można narazić się fanom.

Robert Lewandowski w ogniu krytyki. Poszło o...

Robert Lewandowski wielokrotnie udowadniał, że lubi eksperymentować z wyglądem i absolutnie nie ma przed tym oporów. Zmieniał już kolor włosów, ostatnio zapuścił brodę... Czy teraz przyszła pora na zmianę stylu? Robert Lewandowski zazwyczaj ubiera się na sportowo, chętnie sięga po proste, stonowane stylizacje. Jego styl można określić jako klasykę zgodną z obowiązującymi trendami.

Tym razem kapitan polskiej reprezentacji ubrany od stóp do głów w Balenciagę wywołał niemałe kontrowersje w sieci. Mówiąc delikatnie, jego stylizacja nie spodobała się fanom, którzy najwyraźniej zapomnieli, że o gustach się nie dyskutuje. A wszystkie głosy zachwytu i komplementy dotyczące ubranka małej Klary, znikały w morzu negatywnych komentarzy.

„Szczerze to nigdy bym się nie ubrał tak jak Ty na tym zdjęciu”, „Okropne są te buty Balancigi 😣”, „Czy to nie te buty okrzyknęli najbrzydszymi sezonu?”,, „Kto ubiera te gwiazdy????, „Przecież to wiocha pl, „Chłopie jak ty wyglądasz. Zmeznij trochę czas najwyższy”,, „Ubrales Anny kortke niechcąco?”, czytamy.

Uważasz, że internauci przesadzili? Jak oceniasz stylizację Roberta Lewandowskiego? My jesteśmy na tak! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poland! ✈️🇵🇱

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last sunny days in Munich👌

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Robert Lewandowski
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.