Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

To zdjęcie wywołało burzę za granicą. Niemiecki dziennik ostro skrytykował Lewandowskiego!

Komentarz redakcji chyba nie rozbawi piłkarza...

Rafał Kowalski 2 października 2018 18:56
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram

Po niedanych dla Polski mistrzostwach świata w piłce nożnej, naszych zawodników jest w mediach jakby mniej… Po zgryźliwych komentarzach rozczarowanych wielbicieli piłki, swoją aktywność w Internecie ograniczył też Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji wrócił do Niemiec i tam skupił się na rozgrywkach swojej drużyny Bayern Monachium. Niestety niemieckie media również nie szczędzą mu złośliwości.

Dziennik Bild żartuje z Lewandowskiego

Kilka dni temu Robert Lewandowski wraz z żoną Anną udali się na kultowy festiwal Oktoberfest, podczas którego wykonali sobie kilka pamiątkowych fotografii. Ale z tych, które trafiły do sieci tylko jedna rozpętała dyskusję. Jak się okazuje, nie tylko w Polsce zwrócono uwagę na to, że trenerka trzyma się na zdjęciu za biust.

W naszym kraju doceniono dystans Ani Lewandowskiej, ale za naszą zachodnią granicą, świetny humor pary, a przede wszystkim Roberta odebrano jako niewłaściwe zachowanie. Dlaczego? Piłkarz wraz z ukochaną i innymi zawodnikami Bayernu bawił się na imprezie w sobotę, a jeszcze dzień wcześniej drużyna przegrała 0 do 2 mecz z Herthą Berlin. Według komentatorów najbardziej zawiódł na boisku właśnie Lewandowski…

Według portalu Pudelek, niemiecki dziennik Bild podsumował to na swój sposób. „Porażka nie powoduje jednak, że nie można się bawić...” napisali złośliwie dziennikarze. „Przynajmniej Pani Lewandowska ma wszystko pod kontrolą”, dodali.

I tu powstaje pytanie… Czy pracownicy dziennika mieli rację, czy trochę przesadzili ze zgryźliwą oceną, bądź co bądź, wolnego czasu piłkarza?

Robert Lewandowski
Fot. materiały prasowe

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.