Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Internauci okrutnie wykpili znajomość angielskiego Anny Lewandowskiej

Odpowiedź trenerki zamknęła usta hejterom!

Konrad Szczęsny 20 września 2018 19:55
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Hejt, czujność a może niepotrzebna złośliwość? Internauci pilnie śledzą wszystko, co Anna Lewandowska zamieszcza w mediach społecznościowych i z lubością wytykają jej błędy. Nic dziwnego, że nie oszczędzili jej także w przypadku jednego z najnowszych wpisów. Tym razem wytknęli jej... słabą znajomość języka angielskiego. Trenerka zdecydowała się odpowiedzieć krótko, ale dosadnie.

Internauci wytykają Annie Lewandowskiej słabą znajomość angielskiego

Żona Roberta Lewandowskiego od dłuższego już czasu prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych w dwóch językach, z uwagi na znaczną liczbę osób z zagranicy, które śledzą jej poczynania. 

Jeden z najnowszych wpisów trenerki na Instagramie (zdjęcie kubka z napisem „Never too late to start” w języku angielskim) sprowokował jednak kilku internautów do ostrej krytyki znajomości angielskiego Anny Lewandowskiej.

„Od jutra? 🤗✌🏻
Kto z Was stosuje dietę z mojej aplikacji @diet_training_by_ann ✨ znajdziecie tam mnóstwo przepisów, które sukcesywnie wymyślam do app, do jadłospisów. Moje jutrzejsze śniadanie na poziomie III (wyzwanie Wojowniczki) to ENERGETYCZNA JAGLANKA NA MLEKU KOKSOWYM Z OWOCAMI. A Twoje menu jak wygląda? 😋 #healthyfood #healthyplanbyann #annalewandowska

Starting tomorrow? 🤗✌🏻
Who among you is using diet from my @diet_training_by_ann app? My tomorrow's breakfast is an ENERGY MILLET WITH COCONUT MILK AND FRUITS. How does your menu looks like?”, podpisała zdjęcie Anna Lewandowska.

Internauci wytykają Annie Lewandowskiej słabą znajomość angielskiego. Trenerka odpowiada

Na odpowiedź części fanów nie trzeba było długo czekać.

„Ja rozumiem, że po angielsku to bardziej światowo. Ale skoro już pisze Pani w obcym języku, to proszę robić to poprawnie. I hasło, i wpis mają tyle błędów, że oczy bolą”, „Błąd na błędzie i błędem pogania. Proponuję zatrudnić tłumacza, bo angielski kuleje”, „Oj Ania, Ania... Az mi cię zal, taka chcesz byc swiatowa, mądra, a to tylko pokazuje, ze jestes jeszcze tak dziecinna, ze glowa boli...” pisali złośliwie.

Anna Lewandowska nie miała zamiaru wdawać się w jakiekolwiek pyskówki i krytykę ukróciła jednym słowem.

„Zluzuj”, napisała w odpowiedzi na jeden ze złośliwych komentarzy.

Która ze stron sporu ma Twoim zdaniem rację?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiara w swoje możliwości i pewność siebie. Uśmiechem, sportem, nauką, pracą, podejściem do życia, skupieniem, relacjami i innymi sposobami wpływamy na naszą pewność siebie. Dzięki niej mamy odwagę mówić co myślimy, planować przyszłość, realizować marzenia, pokonywać ograniczenia. Pewność siebie jest ważna w pracy, życiu osobistym, wśród bliskich i nieznajomych osób. Można się jej nauczyć! Można też jej sobie dodać. A my, Kobiety, mamy na to szczególne sposoby😃 Ściskam Was serdecznie! 👋🏻👋🏻👋🏻❤️ #positive #annalewandowska #healthylifestyle #healthyplanbyann Faith in your abilities and self-confidence. With a smile, sport, science, work, approach to life, focus, relationships and other ways, we influence our self-confidence. Thanks to it, we have the courage to say what we think, we can plan the future, make our dreams come true, overcome limitations. Confidence is important at work, in personal life, among loved ones and strangers. You can learn it! You can also add it. And we as Women have special ways to do it .😊😊😊👋🏻❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.