Żona Roberta Lewandowskiego... łapie się na nim za biust!

Konrad Szczęsny 30 września 2018 00:01

Anna i Robert Lewandowscy co roku biorą udział w Oktoberfest – niemieckim święcie, nazywanym „październikowymi dożynkami chmielnymi”, które organizowane jest w Monachium. Charakterystycznym elementem tego festynu jest sprzedawanie piwa w litrowych kuflach. Według danych szacunkowych, co roku przez okres trwania imprezy konsumenci wypijają... około pięciu milionów litrów tego trunku! Ubrani są również w charakterystyczne regionalnego stroje. 

Anna i Robert Lewandowscy z bratem trenerki na Oktoberfest 2018

Gwiazdorska para idealnie wpasowała się w tę tradycję. Anna Lewandowska miała na sobie bawarską suknię z charakterystycznym fartuchem, zaś Robert Lewandowski postawił na brązowy garnitur i białą koszulę, którą to stylizację uzupełnił czarnym kaszkietem. Kapitanowi reprezentacji Polski i jego małżonce towarzyszył w trakcie Oktoberfest  Piotr Stachurski, brat trenerki oraz jego dziewczyna.

Uwagę internautów przyciągnęło szczególnie jedno z opublikowanych przez parę w mediach społecznościowych zdjęć, na którym Anna Lewandowska chwyciła swój biust, przy okazji pozując z charakterystyczną miną. Nie wszystkim przypadło to do gustu...

Internauci o zdjęciu Anny Lewandowskiej, trzymającej się za biust z Oktoberfest 2018

„Oj, gluten chyba uderzył do główki”, „Kogoś tu chyba poniosło”, „Nie podoba mi się to zdjęcie...”, komentuje złośliwie część internautów. Kolejni zauważyli natomiast, że na zdjęciu dłonie trenerki wyglądają dosyć dziwnie, zaś jeszcze inni pytają, gdzie w tym czasie przebywa dziecko pary, Klara.

Fani z kolei nie szczędzą Annie Lewandowskiej pochwał i podkreślają, że poprzez publikację udowodniła, że ma do siebie dystans, chwalą również stylizacje małżonków oraz zaznaczają, że tworzą wyjątkowo dobraną parę.

W galerii możesz zobaczyć więcej zdjęć piłkarza i trenerki z Oktoberfest 2018. Słusznie wywołały aż takie kontrowersje?  

1/4
Anna i Robert Lewandowscy oraz Piotr Stachurski z partnerką na Oktoberfest 2018
Copyright @Instagram @piotrekstachurski @annalewandowskahpba
1/4

Wraz z Anną Lewandowską i  Robertem Lewandowskim udział w tegorocznej edycji Oktoberfestu wziął brat trenerki,  Piotr Stachurski, z partnerką.

2/4
Piotr Stachurski na Oktoberfest 2018
Copyright @Instagram @piotrekstachurski @annalewandowskahpba
2/4

Piotr Stachurski opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z tego wydarzenia.

3/4
Anna Lewandowska na Oktoberfest 2018
Copyright @Instagram @_rl9, @annalewandowskahpba
3/4

Anna Lewandowska w trakcie Oktoberfest 2018 pozowała do zdjęć w tradycyjnej bawarskiej stylizacji.

4/4
Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest 2018
Copyright @Instagram @_rl9, @annalewandowskahpba
4/4

Jednak największe emocje wśród fanów pary wywołało to zdjęcie Anny Lewandowskiej z mężem  Robertem, ponieważ trenerka chwyta się na nim za biust. Internauci zwrócili uwagę, że jej ręce wyglądają dosyć nienaturalnie i pytali, gdzie w tym czasie przebywało dziecko pary, Klara.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.