Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA SPORTU

Real Madryt zrezygnował z transferu Lewandowskiego?!

Kariera Polaka wisi na włosku?

Damian Duda 29 czerwca 2018 14:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski w trakcie tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej nie strzelił żadnej bramki. Kibice, którzy wierzy w możliwości kapitana naszej reprezentacji, nie mogą uwierzyć w to, co stało się na mundialu. A zagraniczna prasa nie zostawia suchej nitki na Polaku. Czy transfer Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt jest zagrożony?

Lewandowski pozostanie w Bayernie?

Wiele na wskazuje. Mimo że Polak nie cieszy się najlepszą prasą u naszych zachodnich sąsiadów, a kibice są niezadowoleni z jego podejścia do gry, przejście Roberta do Realu Madryt stanęło pod znakiem zapytania. To właśnie Mundial miał stać się furtką do wielkiego transferu.

Niestety, tak się nie stało. Nasza reprezentacja przegrała dwa mecze — z Senegalem i Kolumbią — a jedynie spotkanie z Japonią okazało się wygrane. To, niestety, nie sprawiło, że Polacy wyszli z grupy.  A bohaterem ostatniego meczu nie został Robert Lewandowski, a 22-letni Jan Bednarek.

Przed mundialem Robert wyceniany był na 150 milionów złotych. Jednak po Mistrzostwach jego wartość może spaść, a nie wiadomo, czy Real Madryt wciąż jest zainteresowany transferem Polaka.

Chciał użyć mundialu jako odskoczni do wielkiego transferu z Bayernu. Teraz może się cieszyć, że ma kontrakt z Bayernem do 2021 roku’’, kpią z Lewandowskiego niemieckie media.

Myślicie, że transfer Polaka do Realu Madryt jest zagrożony? 

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.