Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA SPORTU

Real Madryt zrezygnował z transferu Lewandowskiego?!

Kariera Polaka wisi na włosku?

Damian Duda 29 czerwca 2018 14:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski w trakcie tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej nie strzelił żadnej bramki. Kibice, którzy wierzy w możliwości kapitana naszej reprezentacji, nie mogą uwierzyć w to, co stało się na mundialu. A zagraniczna prasa nie zostawia suchej nitki na Polaku. Czy transfer Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt jest zagrożony?

Lewandowski pozostanie w Bayernie?

Wiele na wskazuje. Mimo że Polak nie cieszy się najlepszą prasą u naszych zachodnich sąsiadów, a kibice są niezadowoleni z jego podejścia do gry, przejście Roberta do Realu Madryt stanęło pod znakiem zapytania. To właśnie Mundial miał stać się furtką do wielkiego transferu.

Niestety, tak się nie stało. Nasza reprezentacja przegrała dwa mecze — z Senegalem i Kolumbią — a jedynie spotkanie z Japonią okazało się wygrane. To, niestety, nie sprawiło, że Polacy wyszli z grupy.  A bohaterem ostatniego meczu nie został Robert Lewandowski, a 22-letni Jan Bednarek.

Przed mundialem Robert wyceniany był na 150 milionów złotych. Jednak po Mistrzostwach jego wartość może spaść, a nie wiadomo, czy Real Madryt wciąż jest zainteresowany transferem Polaka.

Chciał użyć mundialu jako odskoczni do wielkiego transferu z Bayernu. Teraz może się cieszyć, że ma kontrakt z Bayernem do 2021 roku’’, kpią z Lewandowskiego niemieckie media.

Myślicie, że transfer Polaka do Realu Madryt jest zagrożony? 

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.