Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Radosław Majdan wzruszył się na widok urodzinowej niespodzianki!

„To są takie momenty, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak wielu fantastycznych ludzi podczas swojego życia poznałeś”

Olga Figaszewska 11 maja 2022 09:07
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Radosław Majdan w wyjątkowym miejscu świętuje pięćdziesiąte urodziny. Sportowiec wraz z ukochaną żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan przebywają w Miami. Były piłkarz został zaskoczony przez najbliższych niezwykłą niespodzianką. Widok prezentu mocno go poruszył.  

Urodziny Radosława Majdana. Sportowiec nie krył łez

To wyjątkowa podróż. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyjechali do Miami, gdzie świętują urodziny sportowca. Kilka dni temu oglądali wyścig Formuły 1 i kibicowali Lewisowi Hamiltonowi. Małżonkowie korzystają z wolnego czasu i oddają się relaksowi. W mediach społecznościowych publikują niezwykłe kadry z wyjazdu i dzielą się z fanami swoimi przeżyciami. A emocji nie brakuje!

W dniu urodzin, Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła ukochanego śniadaniem do łóżka. Na udekorowanym ciastku zabrakło jednak świeczki.  „Jest tylko jeden problem, czego nie przewidziałam w Stanach Zjednoczonych. Nie mam, jak zapalić świeczki. Chodzę po całym hotelu, przyrzekam, szukam świeczki do zapalenia, nie ma zapałek, nie ma zapalniczki. Mówię, że chodzi o ciasto urodzinowe, a ona mówi: ze względów bezpieczeństwa przeciwpożarowych nie możemy ci dać źródła ognia, szczególnie do pokoju”, tłumaczyła gwiazda.

Zobacz też: Razem na przekór wszystkim. Oto historia miłości Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Screen Instagram@m_rozenek

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Screen Instagram@m_rozenek

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Screen Instagram@m_rozenek

Jak Radosław Majdan spędził urodziny? 

Radosław Majdan był poruszony na widok nagrania, w którym najbliżsi składają mu życzenia. Sportowiec nie ukrywał łez. „Chciałem Wam bardzo serdecznie podziękować za te wspaniałe życzenia, za to, że zadaliście sobie tyle trudu, za te piękne, wspaniałe słowa, za tyle energii. To są takie momenty, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak wielu fantastycznych ludzi podczas swojego życia poznałeś. Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście i byliście w moim życiu, pięćdziesięcioletnim już”, mówił.

Na profilach małżonków pojawiły się również wyjątkowe wpisy. W jednym z nich prowadząca Projekt Lady złożyła mężowi życzenia i wyznała miłość. „Kocham cię za wszystko, co razem przeszliśmy i kocham cię w oczekiwaniu na wszystko, co ma nadejść ”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na Instaramie Radosława Majdana także pojawił się urodzinowy kadr, który opatrzył ważnym podpisem. Zwrócił się do ukochanej żony, dziękując jej za wsparcie.  

„No i w końcu nadszedł ten dzień kiedy 5-pojawia się z przodu✌️😀 gdyby ktoś 10 lat temu pozwolił mi wybrać, jak w wieku 50 lat miałoby wyglądać moje życie, wybrałbym tą samą drogę 👍🤩 dziękuje Wam moi drodzy, za tyle fantastycznych życzeń, ciepłych słów i pozytywną energię💥💪jak można zobaczyć na IS @m_rozenek człowiek z wiekiem staje się coraz bardziej wrażliwy🥲😄Dziękuje Ci Małgosiu, za to, że mogę z Tobą dzielić moje zwariowane acz rodzinne życie i za ten cały trud jaki sobie zadałaś organizując to wszystko🎂🥂🏎🇺🇸pozostanie to w mojej pamięci na zawsze😘🥰😍🤩😇”, napisał.

My również składamy najpiękniejsze życzenia!  

Czytaj też: Mika Urbaniak planuje ślub z ukochanym? „Myślałam o tym, by zrobić…”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.