Wirus, epidemia
Fot. ADOBE STOCK
O TYM SIĘ MÓWI

Rabin przepowiedział koronawirusa i ujawnił, co nas czeka!

Jego słowa przerażają

Sabina Zięba 27 lutego 2020 12:00
Wirus, epidemia
Fot. ADOBE STOCK

Od początku tego roku świat żyje w przerażeniu. Wybuch epidemii koronawirusa był szokujący i szybki - 11 dni po tym, jak rząd chiński leczył pierwszych pacjentów zarażonych nową chorobą, ludzie już zaczęli umierać. Dziesięć dni później wirus rozprzestrzenił się na inne kraje azjatyckie, a następnie na teren Europy i USA. Teraz okazuje się, że już na początku stycznia izraelski rabin przepowiedział ową plagę i ujawnił, co nas czeka.

Izraelski rabin o koronawirusie

Rabin Yosef Pinto jest znanym na całym świecie mistykiem mieszkającym w Maroku. Na początku roku miał wizję, o której opowiedział swoim naśladowcom: „Wszyscy wiedzą, że jestem bardzo ostrożny w moich wypowiedziach, ale wkrótce w świecie oczekuje się czegoś strasznego. Świat będzie w szoku, który przejdzie do historii jako jeden z najgorszych. Rozpocznie się to za kilka dni. Musimy zacząć przygotowywać się i modlić się już teraz”.

Gdy jego słowa okazały się prawdziwe, jego przepowiednie zaczęły śledzić miliony osób, a on sam wydał oświadczenie dotyczące przyszłości ludzi: „Nie próbuję nikogo straszyć. Zwracam się tylko do was, aby powiedzieć straszną prawdę. Od chwili wybuchu epidemii w Chinach zginęły dziesiątki tysięcy ludzi, miliony są poddane kwarantannie przez kilka tygodni. Ci, którzy nie umierają z powodu tej choroby, umierają z głodu. Wkrótce zapasy żywności się skończą, a wtedy ludzie zrozumieją, że nie mają nic do stracenia i sami spróbują się uratować. Następnie w Chinach rozpocznie się ich Holokaust”.

Yosef Pinto dodał, że nie wszystkie wiadomości dotyczące owej choroby są publikowane: „Bardzo szybko ludzie zaczną rozumieć, że wiele informacji ukrywa się przed opinią publiczną zarówno o epidemii w ogóle, jak i o tym, co dzieje się w Chinach. A kiedy ludzie zrozumieją, – to świat wejdzie w tak okropny i trudny okres, jakiego nie było od kilku stuleci. Światowa gospodarka jest zrównoważona z Chinami, ale Chiny są na skraju całkowitego upadku. Wszystkie sklepy, sprzedające chińskie towary, będą musiały zostać zamknięte. Chin już nie ma, teraz możemy o nich zapomnieć. To już się stało. Ostatnie towary, wyprodukowane w Chinach – to jest to, co zostało w magazynach. Więcej stamtąd nie będzie już towarów, ponieważ wraz z rozwojem epidemii Chiny zostaną całkowicie poddane kwarantannie”.

Izraelski uczony ujawnił także, że epidemia została zapowiedziana już w Księdze Ezechiela. W Biblii czytamy: „I wyleję Mój gniew na Sin, na twierdzę Egiptu i w No wytępię hałaśliwą tłuszczę. I wyślę ogień do Egiptu; zadrży z trwogi Sin i runie No, a na Memphis napadną wrogowie w środku dnia”. Pinto wyjaśnia, że we współczesnym języku hebrajskim „sin” to nazwa Chin.

Do tej samej księgi odnosi się również inny rabin, Matityahu Glazerson. Przeanalizował on specjalne kody biblijne zawarte w Starym Testamencie i opublikował wideo, w którym przedstawia swoją teorię. Wskazuje, że koronawirus miał się wziąć od szczurów, węży, nietoperzy, ryb oraz młodych wilków i jest to konsekwencja „nieczystego jedzenia”.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.