Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Macademian Girl poprowadzi nowy program telewizyjny! Czym zachwyci widzów?

Sabina Zięba 30 sierpnia 2017 21:30
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea, cieszy się wielką sympatią nie tylko fanów mody oraz jej stylu ubierania, ale od niedawna także... producentów telewizyjnych! Karierę na małym ekranie rozpoczęła w zeszłym roku, biorąc udział w show TVN „Agent-Gwiazdy”, gdzie dotarła aż do finału. Później mogliśmy ją oglądać m. in. w Top Model, natomiast od początku września pojawi się w roli ekspertki w nowej produkcji telewizji Polsat „Supermodelka Plus Size”. Okazuje się jednak, że to nie jedyny program, w którym popularna blogerka pojawi się w nadchodzącym sezonie!

Polecamy też: To one teraz rządzą światem mody. Macademian Girl, Jessica Mercedes, Kasia Tusk w sesjach VIVY!

Królowa second-handów

Właśnie ujawniono, że Tamara poprowadzi pierwszy polski program telewizji Lifetime pt. „Królowe second-handów”. W każdym z odcinków pojawią się dwie bohaterki, które mierząc się z presją czasu będą wyszukiwały w second-handach rzeczy pasujące do tematycznych stylizacji. Blogerka będzie nadzorować ich pracę oraz pomagać w wyborach.

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Te plecaki nadają się nie tylko do szkoły! Wybraliśmy 10 hitowych propozycji na jesień

Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska (firmy odpowiadającej za produkcję show), powiedział: „Pomysł programu to odpowiedź na społeczny trend, jaki wytworzył się w ostatnich latach, wśród kobiet – poszukiwaczek wyjątkowych, oryginalnych ubrań, za niewielkie pieniądze. „Królowe second-handów” to program skrojony na miarę dzisiejszej fashionistki – kobiety świadomie kształtującej uliczną estetykę i zmieniającej sposób myślenia o sklepach z odzieżą używaną. Zdecydowaliśmy się pokazać ten świat od kulis, aby zwrócić uwagę widzów na to ciekawe zjawisko”. „Królowe second-handów” emitowane będą od 10 października w telewizji Lifetime.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.