Olga Figaszewska 20 lutego 2017 08:45
1/10
Macademian Girl na Bali
Copyright @Instagram Macademian Girl
1/10

Chociaż prowadzenie bloga modowego zalicza się do jej życiowych pasji i stanowi agregat wszystkich aktywności, Tamara potrafi zachować równowagę między pracą, a życiem osobistym. Od tygodnia Macademian Girl spędza zimowe wakacje poza granicami naszego kraju. Za cel swojej podróży obrała malowniczą wyspę Bali i Tajlandię. Porzuciła szpilki, spędza poranki na plantacji kawy luwak i cieszy się słoneczną pogodą.

 

Polecamy też: „Azja Express” Malinowskiej i Janiaka.Zobacz zdjęcia popularnej pary, która wybrała się do Tajlandii

 

Tamara Gonzalez Perea prezentuje swoim fanom w mediach społecznościowych niecodzienne, słoneczne widoki. Blogerka nie ukrywa swojego zachwytu i zachęca do podróży na „koniec świata”. Bardzo spodobał jej się indonezyjski klimat. Nie powinno nas to dziwić, zwłaszcza, że wyspa Bali słynie z oryginalnego folkloru, spaniałej architektury, malarstwa, muzyki czy tańca.

 

Zobacz w naszej galerii ciąg dalszy zdjęć z tej niezwykłej podróży.

 

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

 

Sukces Macademian Girl


Macademian Girl czyli Tamara Gonzalez Perea - należy do grona jednych z najbardziej oryginalnych blogerek modowych. I to pod każdym względem. Posiada nie tylko egzotyczną urodę odziedziczoną po tacie z Panamy ale także niezwykłą odwagę w budowaniu swojej kariery. Pracuje od 17 roku życia. Potrafiła łączyć studia na Akademii Sztuk Pięknych z czasochłonnym prowadzeniem bloga. Czy myślała o tym by porzucić bloga? Nigdy, dla Tamary pasje w życiu stanowią niezwykle ważną kwestię. VIVIE! zdradziła swoje plany na przyszłość. Zamierza stworzyć własne imperium modowe, pracować w telewizji. Na Instagramie obserwuje ją ponad 150 tysięcy osób, a liczba jej fanów stale się powiększa. Cała Polska usłyszała o niej po udziale w programie TVN „Agent Gwiazdy”, w którym przeszła do ścisłego finału. Ostatecznie przegrała jednym punktem z Antonim Królikowskim.

 

Polecamy też: Ciąg dalszy niesamowitych wakacji Edyty Herbuś. Gdzie aktorka koi nerwy po rozstaniu?

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.