Olga Figaszewska 20 lutego 2017 08:45
1/10
Macademian Girl na Bali
Copyright @Instagram Macademian Girl
1/10

Chociaż prowadzenie bloga modowego zalicza się do jej życiowych pasji i stanowi agregat wszystkich aktywności, Tamara potrafi zachować równowagę między pracą, a życiem osobistym. Od tygodnia Macademian Girl spędza zimowe wakacje poza granicami naszego kraju. Za cel swojej podróży obrała malowniczą wyspę Bali i Tajlandię. Porzuciła szpilki, spędza poranki na plantacji kawy luwak i cieszy się słoneczną pogodą.

 

Polecamy też: „Azja Express” Malinowskiej i Janiaka.Zobacz zdjęcia popularnej pary, która wybrała się do Tajlandii

 

Tamara Gonzalez Perea prezentuje swoim fanom w mediach społecznościowych niecodzienne, słoneczne widoki. Blogerka nie ukrywa swojego zachwytu i zachęca do podróży na „koniec świata”. Bardzo spodobał jej się indonezyjski klimat. Nie powinno nas to dziwić, zwłaszcza, że wyspa Bali słynie z oryginalnego folkloru, spaniałej architektury, malarstwa, muzyki czy tańca.

 

Zobacz w naszej galerii ciąg dalszy zdjęć z tej niezwykłej podróży.

 

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

 

Sukces Macademian Girl


Macademian Girl czyli Tamara Gonzalez Perea - należy do grona jednych z najbardziej oryginalnych blogerek modowych. I to pod każdym względem. Posiada nie tylko egzotyczną urodę odziedziczoną po tacie z Panamy ale także niezwykłą odwagę w budowaniu swojej kariery. Pracuje od 17 roku życia. Potrafiła łączyć studia na Akademii Sztuk Pięknych z czasochłonnym prowadzeniem bloga. Czy myślała o tym by porzucić bloga? Nigdy, dla Tamary pasje w życiu stanowią niezwykle ważną kwestię. VIVIE! zdradziła swoje plany na przyszłość. Zamierza stworzyć własne imperium modowe, pracować w telewizji. Na Instagramie obserwuje ją ponad 150 tysięcy osób, a liczba jej fanów stale się powiększa. Cała Polska usłyszała o niej po udziale w programie TVN „Agent Gwiazdy”, w którym przeszła do ścisłego finału. Ostatecznie przegrała jednym punktem z Antonim Królikowskim.

 

Polecamy też: Ciąg dalszy niesamowitych wakacji Edyty Herbuś. Gdzie aktorka koi nerwy po rozstaniu?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.