Jak dziś wygląda życie wokalisty? Mariusz Totoszko z całą rodziną wyjechał za granicę
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mariusz Totoszko wyprowadził się z Polski. Dokąd wyjechał razem z rodziną? 

„Codziennie dziękuję za to, że mogę tu żyć i mimo wielu utrudnień, jest mi dużo lepiej”

Olga Figaszewska 28 września 2021 07:58
Jak dziś wygląda życie wokalisty? Mariusz Totoszko z całą rodziną wyjechał za granicę
Fot. TRICOLORS/East News

Mariusz Totoszko ponad rok temu zmienił swoje życie. Aktor i wokalista wyprowadził się z Polski. Wraz z ukochaną i córeczką zamieszkał w Hiszpanii. Dlaczego zdecydował się na ten krok? Czym się teraz zajmuje? 

Mariusz Totoszko wraz z rodziną wyprowadził się z Polski

W kraju cieszy się popularnością i uznaniem. Mariusz Totoszko był związany z grupą Volver, brał udział w programie Idol czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktor i wokalistę mogliśmy podziwiać m.in. na deskach Teatru Roma w musicalu Once czy w serialu Pierwsza miłość. Mariusz Totoszko poświęca się pasji, jest utalentowany i wytrwały w pogoni za marzeniami.  

Artysta niedawno postawił wszystko na jedną kartę i wyjechał z najbliższymi za granicę, by rozpocząć nowe życie. Razem z partnerką, Justyną Tomańską i córką Zofią za swój cel obrał Hiszpanię. Mariusz Totoszko nie żałuje swojej decyzji. Okazuje się, że już w 2014 roku pragnął przeprowadzić się właśnie do słonecznej Hiszpanii. Tam miał zamiar rozwijać swoją karierę solową, ale zrezygnował z tego pomysłu, gdy otrzymał angaż w serialu. Teraz nic nie stało mu na przeszkodzie.

Zobacz też: Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski! Mieszka teraz w prawdziwym raju

Okazja nadarzyła się w ubiegłym roku, gdy Justyna Tomańska wyruszyła z córką na wycieczkę do Hiszpanii. Miały spędzić tam wolny czas, zregenerować siły i wrócić. Ze względu na pandemię koronawiusa nie było takiej możliwości. Rodzina została rozdzielona. Justyna Tomańska kilka lat temu mieszkała w tym kraju. Swoje doświadczenia opisała wtedy w książce Polka w Madrycie. Znowu zapragnęła osiąść tam na stałe. Kiedy Mariusz Totoszko usłyszał o planie swojej ukochanej, był w szoku. 

„Przez pierwszą dobę nie odzywał się do mnie. Nie wierzył w to. Dałam mu ochłonąć. Zadzwoniłam po kilku dniach, aby na spokojnie wytłumaczyć: "Modliłam się od dawna o tę Hiszpanię i widzisz moje modły zostały wysłuchane. Zacznijmy od zera. Przecież nie mamy oboje teraz pracy. Biedujemy w Polsce czy tutaj?" (...) Oboje uprawiamy wolne zawody. Możemy to robić wszędzie, mieszkając również w Hiszpanii. Ostatnie pięć lat czułam, że drepczę w miejscu”, zdradziła jakiś czas temu ukochana Mariusza Totoszki w jednym z wywiadów dla edziecko.pl.

Artysta dołączył do po kilku miesiącach. Spakował swoje rzeczy i wyruszył do Hiszpanii. Wokalista jest zachwycony życiem w tym kraju. Widać, że czuje się tam znakomicie, a na Instagramie możemy podziwiać cudowne kadry, którymi dzieli się z obserwatorami. Najważniejsze jest dla niego to, że coraz częściej pojawia się na kameralnych koncertach. 

„Od jakiegoś czasu zacząłem chodzić z Justynką po ciucholandach. W Polsce zawsze czułem oddech na plecach, jak mnie ktoś obserwuje i zaraz powie, że Totoszko klepie biedę i nie stać go na nowe. A co by było, gdyby mnie ktoś spotkał na śmietniku, kiedy wyciągam prawie nowy skórzany, piękny, biały fotel? To już zapewne byłoby coś na miarę morderstwa. Tutaj w Hiszpanii inaczej podchodzę do życia i codziennie dziękuję za to, że mogę tu żyć i mimo wielu utrudnień, jest mi dużo lepiej”, mówił artysta [cytat za plotek.pl].

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Zobacz też: Pół roku temu Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski! Tak wygląda jej dom w Hiszpanii

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.