Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski! Mieszka teraz w prawdziwym raju

Dziennikarka zdradziła, co robi i jak wygląda obecnie jej życie

Konrad Szczęsny 15 stycznia 2021 14:46
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

To był dla niej wyjątkowy rok. Kinga Rusin po piętnastu latach odeszła z TVN i otworzyła nowy życiowy rozdział. Nadal pozostaje jednak aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka potwierdziła, że wyprowadziła się z Polski i zdradziła, jakie są jej najbliższy plany!

Kinga Rusin w 2021 opuściła Polskę. Co robi i gdzie mieszka gwiazda TVN?

Tylko pozazdrościć! W piątkowe przedpołudnie Kinga Rusin opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które rozgrzało zmysły jej fanów do czerwoności. Dziennikarka pozuje na nim w obcisłym stroju kąpielowym na tle krystalicznie czystej wody i promiennie się uśmiecha. Okazuje się, że gwiazda TVN wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą... wyprowadziła się z Polski! Gdzie teraz mieszkają? Para zaszyła się na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Okoliczności przyrody są w tym miejscu naprawdę niezwykłe i egzotyczne!

Co więcej, w najbliższym otoczeniu Kingi Rusin i jej ukochanego przebywa niewiele osób, zaś testy na obecność koronawirusa są wykonywane regularnie, dzięki czemu para czuje się bezpiecznie.

„Czas rozpocząć 2021 na Instagramie, bo dostaję coraz więcej pytań o to, co u mnie. Tak więc krótki meldunek w kilku sprawach. Pytacie, gdzie teraz jestem. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi”, zdradza dziennikarka.

Dzięki czerpanym inspiracjom i okolicznościom przyrody udało się wzbogacić ofertę należącej do Kingi Rusin marki kosmetycznej o kilka produktów.

„Narodziło się już w tym miejscu kilka nowych kosmetyków Pat&Rub i powstało kilka zupełnie nowych idei, które będziemy wkrótce wprowadzać w życie. Od lat zarządzamy naszą firmą i działamy zdalnie, bo takie możliwości daje nam współczesna technologia, a my chętnie z niej korzystamy”, podkreśliła.

Nawiązała również do akcji, do której nawoływała przed świętami. Chodzi o zakup niezbędnego sprzętu i wyprawek na rzecz Domów Samotnej Matki. 

„A propos działań, obecnie kończymy zakup sprzętów dla Domów Samotnej Matki (video poprzedni post) i już myślimy o WOŚP. Szczegóły wkrótce!”, zakończyła. 

Internauci nie kryją zachwytu i w komentarzach podkreślają, że zazdroszczą Kindze Rusin widoków, okoliczności przyrody, w których mieszka oraz trzymają kciuki za jej dalsze przedsięwzięcia.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.