Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski! Mieszka teraz w prawdziwym raju

Dziennikarka zdradziła, co robi i jak wygląda obecnie jej życie

Konrad Szczęsny 15 stycznia 2021 14:46
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

To był dla niej wyjątkowy rok. Kinga Rusin po piętnastu latach odeszła z TVN i otworzyła nowy życiowy rozdział. Nadal pozostaje jednak aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka potwierdziła, że wyprowadziła się z Polski i zdradziła, jakie są jej najbliższy plany!

Kinga Rusin w 2021 opuściła Polskę. Co robi i gdzie mieszka gwiazda TVN?

Tylko pozazdrościć! W piątkowe przedpołudnie Kinga Rusin opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które rozgrzało zmysły jej fanów do czerwoności. Dziennikarka pozuje na nim w obcisłym stroju kąpielowym na tle krystalicznie czystej wody i promiennie się uśmiecha. Okazuje się, że gwiazda TVN wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą... wyprowadziła się z Polski! Gdzie teraz mieszkają? Para zaszyła się na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Okoliczności przyrody są w tym miejscu naprawdę niezwykłe i egzotyczne!

Co więcej, w najbliższym otoczeniu Kingi Rusin i jej ukochanego przebywa niewiele osób, zaś testy na obecność koronawirusa są wykonywane regularnie, dzięki czemu para czuje się bezpiecznie.

„Czas rozpocząć 2021 na Instagramie, bo dostaję coraz więcej pytań o to, co u mnie. Tak więc krótki meldunek w kilku sprawach. Pytacie, gdzie teraz jestem. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi”, zdradza dziennikarka.

Dzięki czerpanym inspiracjom i okolicznościom przyrody udało się wzbogacić ofertę należącej do Kingi Rusin marki kosmetycznej o kilka produktów.

„Narodziło się już w tym miejscu kilka nowych kosmetyków Pat&Rub i powstało kilka zupełnie nowych idei, które będziemy wkrótce wprowadzać w życie. Od lat zarządzamy naszą firmą i działamy zdalnie, bo takie możliwości daje nam współczesna technologia, a my chętnie z niej korzystamy”, podkreśliła.

Nawiązała również do akcji, do której nawoływała przed świętami. Chodzi o zakup niezbędnego sprzętu i wyprawek na rzecz Domów Samotnej Matki. 

„A propos działań, obecnie kończymy zakup sprzętów dla Domów Samotnej Matki (video poprzedni post) i już myślimy o WOŚP. Szczegóły wkrótce!”, zakończyła. 

Internauci nie kryją zachwytu i w komentarzach podkreślają, że zazdroszczą Kindze Rusin widoków, okoliczności przyrody, w których mieszka oraz trzymają kciuki za jej dalsze przedsięwzięcia.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.