Sabina Zięba 7 lutego 2017 13:45
1/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
1/8

Od dwóch tygodni Edyta Herbuś przebywa w Ameryce Środkowej. Po rozstaniu z reżyserem Mariuszem Trelińskim uciekła przed zimą na drugi koniec świata. Poznaje obcą kulturę, skupia się na medytacji i podziwianiu egzotycznych widoków.

 

Polecamy też: Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim. Co było przyczyną zakończenia związku?

 

Aktualnie tancerka przebywa w Hondurasie. Wcześniej zwiedziła również Gwatemalę prezentując swoim fanom w mediach społecznościowych wspaniałe widoki.

 

Zobacz też: Rajskie wakacje Edyty Herbuś. Tak gwiazda zwiedza Amerykę Środkową śladami Majów

 

Zobacz w naszej galerii ciąg dalszy zdjęć z tej wspaniałej podróży.

2/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
2/8

Pierwsze zdjęcie artystki zamieszczone na mediach społecznościowych z Hondurasu. Zostało zrobione w Copán Ruinas, czyli w jednej z zachodnich gmin tego państwa. Graniczy z Gwatemalą od zachodu i północy, a zamieszkuje ją niecałe 40 tys. mieszkańców.

3/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
3/8

5 dni temu tancerka zaprezentowała zdjęcie na moście nad gorącymi wodami Agua Caliente w Copan Ruinas. Wyruszyła wtedy w podróż śladami Majów.

 

4/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
4/8

W Copan znajdują się przepiękne ruiny. Była tu ponad 1000 lat temu wielka siedziba Majów. Jest jedną z największych atrakcji w zachodnim Hondurasie, położoną wśród gór w dolinie rzeki. W pobliskiej wsi mieszkańcy prowadzą spokojne życie zajmując się uprawą kukurydzy, fasoli, kawy i tytoniu.

5/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
5/8

Edyta Herbuś pokazała również zdjęcia przy jeziorze Yojoa. To największe jezioro w Hondurasie o  powierzchni 285 km². Jest położone na wysokości 700 m n.p.m. między szczytami wulkanicznymi.

6/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
6/8

W La Guama, czyli jednej z miejscowości znajdujących się w gminie Santa Cruz de Yojoa, artystka miała okazję z bliska sfotografować wielobarwnego pawia.

7/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
7/8

Między medytacją i zwiedzaniem tancerka ma również chwile dla siebie.

8/8
Copyright @Instagram @edytaherbus
8/8

Tancerka wczoraj była przy Pulhapanzak. Położony 18km na północ od jeziora Yojoa wodospad (o wysokości 43m) jest uważany za jeden z najpiękniejszych w Ameryce Środkowej. Niedaleko niego znaleziono pozostałości po starożytnej cywilizacji - resztki dróg i chodników, małe fragmenty ceramiki oraz kopce.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.