Tamara Gonzalez Perea w Ford Boyard 2021
Fot. Magdalena Hanik / materiał promocyjny
O TYM JEST GŁOŚNO

Program Fort Boyard powraca! Tamara Gonzalez Perea dostała w nim wyjątkową rolę...

Znamy też głównych prowadzących show. Uwielbiacie ich od lat

Rafał Kowalski 30 czerwca 2021 16:02
Tamara Gonzalez Perea w Ford Boyard 2021
Fot. Magdalena Hanik / materiał promocyjny

Już za kilka miesięcy na ekrany telewizorów, telefonów i komputerów wróci polska odsłona kultowego program Fort Boyard. Firma Nordic Entertainment Group zbliżającą się jesienią na platformie ViaPlay wznowi emisję tego niezwykle popularnego programu rozrywkowego. W jego nowej odsłonie uczestniczyć będzie 48 znanych postaci polskiego show-biznesu. Wszyscy będą rywalizować między sobą w różnorodnych konkurencjach prowadzonych w tytułowym forcie, który znajduje się na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Kto poprowadzi show?

Fort Boyard powraca! Oto prowadzący - Ela Romanowska, Mariusz Kałamaga, Tamara Gonzalez Perea

Jak dobrze pamiętamy w dwóch polskich edycjach programu, emitowanych w latach 2008-2009, w rolę prowadzących wcielili się Katarzyna Glinka oraz Robert Gonera, natomiast mędrcem zadającym zagadki uczestnikom, był Janusz Weiss. W najnowszej odsłonie gospodarzami Fortu Boyard będzie niezwykły duet uwielbiany przez widzów – Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga. Z kolei mędrczynią zostanie Tamara Gonzalez Perea. Show wyprodukuje firma Endemol Shine Polska.

Mariusz Kałamaga w Ford Boyard
Fot. materiał prasowy / Cezary Piwowarski

Przypomnijmy, że Fortu Boyard to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje programu, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, umiejscowiony jest w cieśninie Pertuis d'Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Nowa edycja programu zaprezentuje zmagania wielu znanych i lubianych gwiazd. 

CZYTAJ TEŻ: Tamara Gonzalez Perea przeszła w szkole przez prawdziwe piekło. Nauczyciele nie reagowali!

Gdzie obejrzeć Fort Boyard? Kto wystąpi?

Jakie czekają nas emocje? ,,Nowa edycja Fortu Boyard, która już jesienią tego roku zostanie wyemitowana na platformie Viaplay, z pewnością przyciągnie przed ekrany wielu polskich widzów. Duet prowadzących – Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, a także Tamara Gonzalez Perea w roli mędrczyni, gwarantują znakomitą rozrywkę. Są to niezwykle dynamiczne i kreatywne osoby, posiadające jednocześnie ogromne doświadczenie w realizacji programów o podobnym formacie. […] Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie zaprezentować ten format i z niecierpliwością czekamy by przedstawić polskim widzom pozostałych uczestników programu”, podkreśla w informacji prasowej Filippa Wallestam, Chief Content Officer NENT Group.

Fort Boyard, gdzie jest
Fot. /Universal Images Group via Getty Images

Gdzie oglądać program tej jesieni? Na platformie Viaplay, będącej częścią NENT Group. Serwis startuje już od sierpnia, ale na premierę Fortu Boyard trzeba będzie poczekać chwilę dłużej.

A jakie gwiazdy będą zmagać się w przeróżnych konkurencjach? Lista sław jest jeszcze owiana tajemnicą… Zdjęcia do ośmiu zaplanowanych odcinków ruszą jednak na dniach...

Będziecie oglądać? 

Elżbieta Romanowska w Ford Boyard
Fot. materiał prasowy / Maciej Zawada

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.