Z ŻYCIA GWIAZD

Priyanka Chopra i Nick Jonas zorganizowali trzecie (!) przyjęcie weselne w stylu Bollywood

Zobacz, jak się prezentowali!

Weronika Kostyra 21 grudnia 2018 18:56

Bajkowy ślub Priyanki Chopry i Nicka Jonasa odbył się 1 grudnia w Indiach, ale gwiazdorska para do tej pory świętuje! Wczoraj odbyło się trzecie (!) przyjęcie weselne. Tym razem zaproszona została śmietanka towarzyska indyjskiego show-biznesu i świata Bollywood.

Trzecie przyjęcie weselne Priyanki Chopry i Nicka Jonasa

Indyjska aktorka poślubiła ukochanego młodszego od niej o 10 lat po zaledwie kilku miesiącach narzeczeństwa. Spektakularna ceremonia Dźodhpur z pewnością przejdzie do historii. Swoim rozmachem i przepychem uroczystość pobiła wszystko, co do tej pory widzieliśmy. Odbyły się dwie ceremonie – chrześcijańska i hinduistyczna. Uroczystości towarzyszyło też wiele tradycyjnych obrzędów.

Wczorajsze przyjęcie dla bollywoodzkich przyjaciół Priyanki odbyło się w sali balowej luksusowego hotelu w dzielnicy filmowej Mumbaiu. Aktorka wyglądała oszałamiająco w kreacji wysadzanej kryształkami, której towarzyszył diamentowy naszyjnik. Jej niestandardową suknię w indyjskim stylu stworzyli Abu Jani i Sandeep Khosla, uznani projektanci kostiumów do indyjskich filmów. To oni byli także autorami stroju, który Priyanka miała na sobie podczas przedślubnego rytuały Mehendi, kiedy na jej dłoniach rysowano wzory henną.

Przez cały wieczór nowożeńcy byli w znakomitych nastrojach i nie mogli powstrzymać się, by nie okazywać sobie czułości. Bez przerwy przytulali się i chichotali podczas pozowania fotografom.

Uroczy? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.