Zobacz, jak się prezentowali!

Weronika Kostyra 21 grudnia 2018 18:56

Bajkowy ślub Priyanki Chopry i Nicka Jonasa odbył się 1 grudnia w Indiach, ale gwiazdorska para do tej pory świętuje! Wczoraj odbyło się trzecie (!) przyjęcie weselne. Tym razem zaproszona została śmietanka towarzyska indyjskiego show-biznesu i świata Bollywood.

Trzecie przyjęcie weselne Priyanki Chopry i Nicka Jonasa

Indyjska aktorka poślubiła ukochanego młodszego od niej o 10 lat po zaledwie kilku miesiącach narzeczeństwa. Spektakularna ceremonia Dźodhpur z pewnością przejdzie do historii. Swoim rozmachem i przepychem uroczystość pobiła wszystko, co do tej pory widzieliśmy. Odbyły się dwie ceremonie – chrześcijańska i hinduistyczna. Uroczystości towarzyszyło też wiele tradycyjnych obrzędów.

Wczorajsze przyjęcie dla bollywoodzkich przyjaciół Priyanki odbyło się w sali balowej luksusowego hotelu w dzielnicy filmowej Mumbaiu. Aktorka wyglądała oszałamiająco w kreacji wysadzanej kryształkami, której towarzyszył diamentowy naszyjnik. Jej niestandardową suknię w indyjskim stylu stworzyli Abu Jani i Sandeep Khosla, uznani projektanci kostiumów do indyjskich filmów. To oni byli także autorami stroju, który Priyanka miała na sobie podczas przedślubnego rytuały Mehendi, kiedy na jej dłoniach rysowano wzory henną.

Przez cały wieczór nowożeńcy byli w znakomitych nastrojach i nie mogli powstrzymać się, by nie okazywać sobie czułości. Bez przerwy przytulali się i chichotali podczas pozowania fotografom.

Uroczy? 

1/7
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Copyright @AP/East News
1/7

2/7
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Copyright @Instragram @priyankachopra
2/7

3/7
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Copyright @AP/East News
3/7

4/7
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Copyright @SUJIT JAISWAL/East News
4/7

5/7
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Copyright @AP/East News
5/7

6/7
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Copyright @Instagram @filmfare
6/7

7/7
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Copyright @AP/East News
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?