Tragedia na planie serialu Przyjaciółki, Nicole Bogdanowicz
Fot. Instagram @nicole.bogdanowicz
O TYM SIĘ MÓWI

Gwiazdę serialu Przyjaciółki spotkała ogromna tragedia! W jej domu wybuchł pożar!

Ojciec aktorki trafił do szpitala

Olga Figaszewska 17 października 2018 19:55
Tragedia na planie serialu Przyjaciółki, Nicole Bogdanowicz
Fot. Instagram @nicole.bogdanowicz

To dla niej bardzo trudny czas. Nicole Bogdanowicz, gwiazdę serialu Przyjaciółki spotkała prawdziwa tragedia. Jej rodzinny dom spłonął! W pożarze ranny został tata aktorki. Jaki jest stan jego zdrowia?

Rodzinny dramat gwiazdy serialu „Przyjaciółki”

Jak donosi tygodnik Rewia, Nicole Bogdanowicz, aktora znana z serialu Przyjaciółki niedawno przeżyła dramatyczne chwile…  „W jej domu pod Warszawą, w którym mieszka z bratem i tatą, wybuchł pożar. Tata jest poparzony i trafił do szpitala”, czytamy na łamach magazynu.

Od sześciu lat Nicole wciela się w rolę Juli, córki Anny i Pawła (Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i Bartka Kasprzykowskiego). Na szczęście gwiazda w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie całej ekipy serialu Przyjaciółki, a zwłaszcza serialowej mamy. Magdalena Stużyńska-Brauer traktuje Nicole niczym własną córkę. Wspólna praca bardzo je do siebie zbliżyła.

„Nicole mogłaby być jej prawdziwą córką. Magda jest bardzo ciepła i ma wobec niej wiele macierzyńskich uczuć”, zdradza magazynowi osoba z produkcji serialu. Kiedy Magdalena Stużyńska-Brauer dowiedziała się o nieszczęściu,  natychmiast zadzwoniła do Nicole, by dodać jej otuchy. „Powiedziała, że może na nią liczyć gdyby tylko potrzebowała pomocy”, czytamy na łamach Rewii.

Nie wiadomo, jak czuje się tata Nicole. Teraz 20-latka poświęca się opiece nad bratem, dopóki tata nie wyjdzie ze szpitala.

Życzymy dużo sił i zdrowia!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cudną mam tę serialową mamę, prawda? ❤️

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

 

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?