Olga Figaszewska 10 listopada 2017 07:30
1/5
Liszowska, Jak zmieniały się bohaterki serialu "Przyjaciółki"
Copyright @East News
1/5

Serial„Przyjaciółki” emitowany przez Polsat, od lat cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Jeszcze nie tak dawno media odbiegła informacja, że stacja rezygnuje z kolejnego sezonu produkcji. Spekulowano, mają na to duży wpływ niezadowalające wyniki oglądalności. Większą popularnością i oglądalnością cieszyło się ostatnio konkurencyjne „W rytmie serca” z Barbarą Kurdej-Szatan. Fani nie dopuszczają do siebie tych plotek. Czy to możliwe, że na dobre zniknie z anteny?

 

Zobacz też: Małgorzata Socha zakończyła pracę na planie „Przyjaciółek”. Czy serial zniknie z anteny?

 

Kontynuacja serialu „Przyjaciółki”

Klaps na planie pierwszego odcinka padł w 2012 roku. Perypetie serialowych przyjaciółek - pozornie zwyczajnych, w które wcielają się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, na dobre podbiły serca widzów. Już pierwszy odcinek historii czterech kobiet, które poznały się w liceum, a ich silna więź trwa do dziś, oglądało 2,6 miliona telewidzów. Życie płata im figle, a mimo to, zawsze wychodzą na prostą ponieważ siłę do pokonywania problemów czerpią od siebie nawzajem, z dystansem i humorem pozwalającym w wielu sytuacjach wyjść cało z opresji.

 

Na szczęście fani serialu mogą odetchnąć z ulgą. Dziesiąty sezon produkcji utrzymuje dobrą passę. Dlatego w planach stacji są już 11 sezon serialu. Te wieści potwierdziła sama dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.


„Oczywiście będziemy kontynuować „Przyjaciółki”. Jedenasty sezon tego serialu pokażemy wiosną 2018 roku. Jestem bardzo zadowolona z tego serialu. Produkcja notuje świetne wyniki oglądalności zarówno w telewizji jak i w internecie. „Przyjaciółki” są najchętniej oglądanym tytułem w Ipla”, skomentowała Nina Terentiew.

 

Zobacz też: Krzysztof Ibisz obraził Joannę Liszowską niedyskretnym pytaniem dotyczącym pieniędzy i rodziny? Reakcja aktorki zaskoczyła wszystkich!

 

Jak od czasu emisji pierwszego odcinku serialu zmiały się Zuza, Anka, Patrycja, Inga - bohaterki polsatowskiego hitu? Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska przeszły metamorfozę? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

Polecamy też: Doda, Paulina Sykut i jeszcze więcej gwiazd na ramówce Polsatu! Jak prezentowały się tego wieczoru?

5/5
Joanna Liszowska, 2012 i 2017 rok
Copyright @East News
5/5

Joanna Liszowska wciela się w rolę Patrycji Kochan.

 

Zobacz też: Małgorzata Socha zakończyła pracę na planie „Przyjaciółek”. Czy serial zniknie z anteny?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.