Piłkarze piją alkohol
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Przy winie i ze śpiewem na ustach. Tak reprezentacja Polski świętowała zwycięstwo z Japonią

Bankiet trwał do rana!

Konrad Szczęsny 29 czerwca 2018 22:03
Piłkarze piją alkohol
Fot. East News

Choć kibice nie oceniają trwającego mundialu jako udanego dla biało-czerwonych, oni zdają nie przejmować aż tak bardzo wszechobecną krytyką. Materiał zdjęciowy, który opublikował jeden z dzienników dowodzi, że po czwartkowym zwycięstwie w meczu z Japonią wyprawili huczny bankiet, na którym nie zabrakło alkoholu i zasłużonych dla polskiego futbolu osób!

Bankiet po zwycięstwie Polski w meczu z Japonią

Pożegnalny bankiet, tuż przed powrotem drużyny do Polski, rozpoczął się o godzinie 23.45. 

„Wszystko rozpoczęło się od kilku przemówień. Słychać było oklaski i śpiewy. Na bankiet obsługa dowoziła piwo i szampana”, czytamy na stronie internetowej dziennika Fakt.

Niestety, nie wszystkim dopisywał dobry humor. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, opuścił przyjęcie zaledwie po... piętnastu minutach od momentu przybycia! Na bankiecie nie mogło także zabraknąć Adama Nawałki i zawodników, dzięki którym reprezentacji udało się pokonać Japonią w trakcie czwartkowego spotkania.

Przyjęcie nie trwało jednak długo. Najbardziej wytrwali w świętowaniu zwycięstwa byli selekcjoner kadry Adam Nawałka, Tomasz Iwan oraz Bogdan Zając, jednak nawet oni skończyli świętowanie już po około dwóch godzinach!

Być może nastroje nie dopisywały wszystkim z racji tego, że wygrana w meczu z Japonią w sieci budziła sporo emocji i uznana została za kontrowersyjną.

Czy słusznie?  

Najlepsze memy po meczu Polska-Japonia. Tak Polacy śmieją się z biało-czerwonych
Fot. Sportowememy.pl

polscy piłkarze, mundial 2018, Robert Lewandowski, kibice
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.