Padły naprawdę ostre słowa...

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2019 12:33

Metody wychowawcze Pink od zawsze budziły dosyć duże kontrowersje. Artystka nie ukrywała, że bliskie są jej wartości liberalne, otwartość i nie narzucanie 8-letniej córce i dwuletniemu synowi wzorców, które powszechnie uznaje społeczeństwo. Tym razem piosenkarka wywołała burzę, publikując zdjęcie syna bez pieluszki, w trakcie rodzinnego wypoczynku nad morzem. Internauci ostro zareagowali, co doprowadziło wokalistkę do furii!

Zdjęcie dwuletniego synka Pink bez pieluszki

Intensywna trasa koncertowa, promująca najnowszy album wokalistki Beautiful Trauma, trwa w najlepsze, jednak mimo wielu zawodowych obowiązków, Pink stara się poświęcać jak najwięcej czasu rodzinie, szczególnie dwójce dzieci: urodzonej w 2011 roku córce Willow oraz dwuletniemu synowi Jamesonowi. Zdjęciem (numer 2 galerii), dokumentującym rodzinne chwile nad morzem, podzieliła się w mediach społecznościowych. Widzimy na nim artystkę z dziećmi, karmiących pelikana. Niestety, fotografia u części internautów zamiast ciepłych uczuć, wywołała... złość i zgorszenie! Wszystko dlatego, że synek gwiazdy nie ma na sobie pieluszki kąpielowej, którą – jak deklaruje piosenkarka - musiał zgubić w trakcie zabaw nad morzem tuż przed wykonaniem fotografii.

Reakcja internautów (szczególnie przedstawicielek płci żeńskiej, które również są matkami) była na tyle ostra, że zdjęcie zniknęło z sieci. Pojawiło się w wersji ocenzurowanej i z mocnym komentarzem Pink, która, nie przebierając w słowach, odniosła się do oskarżeń, że wcześniej opublikowana fotografia była „co najmniej niestosowna” i „promowała bez potrzeby nagość” oraz mogła zostać odebrana jako gorsząca. Niektórzy komentowali również fakt, że chłopiec został obrzezany (!).

Pink ostro odpowiada na krytykę zdjęcia z nagim synem

„Jest z wami coś bardzo nie w porządku. Dyskusje o penisie mojego syna? O obrzezaniu? Wy tak na serio? Jak każda normalna matka na plaży, nawet nie zauważyłam, kiedy zdjął swoją pieluszkę kąpielową”, rozpoczęła obszerny wpis artystka.

Pod ocenzurowaną wersją zdjęcia została wyłączona możliwość komentowania, zaś Pink nie zostawiła na internautach, którzy krytykowali fotografię, suchej nitki i zaznaczyła, że w jej mniemaniu to niewyobrażalne, jak można wypisywać tak pełne negatywnych emocji rzeczy w mediach społecznościowych.

„Usunęłam zdjęcie, bo jesteście, ku**a, obrzydliwe. A teraz wyłączam komentarze i ubolewam nad tym, w jakim stanie są obecnie media społecznościowe i „wojownicy klawiatury” oraz nad tym, ile negatywnego przekazu wprowadzacie do życia innych ludzi. Serio jest z wami coś nie tak”, grzmi piosenkarka.

Na koniec nie omieszkała dodać, że biorąc pod uwagę absurdalność dyskusji, to aż dziwne, że nikt nie stwierdził, że widoczny na zdjęciu pelikan padł ofiarą przemocy ze strony jej rodziny.

„Macie tu zdjęcie pelikana, którego rzecz jasna porwaliśmy i maltretowaliśmy godzinami, zanim zaczęliśmy machać mu penisem małego dziecka przed dziobem”, ironizuje Pink.

Zgadzasz się z jej opinią?  

1/7
Pink z dziećmi: córką Willow i synem Jamesonem
Copyright @Instagram @pink
1/7

Mimo intensywnej trasy koncertowej, Pink stara się poświęcać swoim dzieciom każdą wolną chwilę.

2/7
Pink z dziećmi: córką Willow i synem Jamesonem
Copyright @Instagram @pink
2/7

To zdjęcie Pink z dziećmi (w wersji nieocenzurowanej) wywołało burzę w sieci. Wszystko dlatego, że dwuletni syn gwiazdy, Jameson, jest na nim bez pieluszki.

3/7
Dzieci Pink: córka Willow i syn Jameson wraz z jej mężem Careyem Hartem
Copyright @Instagram @pink
3/7

Pink była oburzona zachowaniem internautów i w ostrych słowach dała im do zrozumienia, co myśli o tego typu komentarzach (jak ocenianie penisa jej syna).

(na zdjęcie dzieci Pink: córka Willow (8 lat) i syn Jameson (2 lata) z mężem artystki, Careyem Hartem)

4/7
Syn Pink Jameson wraz z jej mężem Careyem Hartem
Copyright @Instagram @pink
4/7

Syn Pink, Jameson, wraz z jej mężem, w trakcie gry na konsoli. Carey Hart i artystka spędzają z pociechami każdą wolną chwilę...

5/7
Pink z synem Jamesonem
Copyright @Instagram @pink
5/7

Pink nie ukrywa, że dwójka dzieci jest dla niej całym światem...

6/7
Pink z dziećmi: córką Willow i synem Jamesonem
Copyright @Instagram @pink
6/7

Pink uwielbia spędzać z rodziną każdą wolną chwilę i zabiera ich często w trasy koncertowe. Tutaj z synem Jamesonem, córką Willow oraz mężem Careyem Hartem.

7/7
Dzieci Pink: córka Willow i syn Jameson
Copyright @Instagram @pink
7/7

Pink ma dwójkę dzieci: ośmioletnią córkę Willow i dwuletniego syna Jamesona.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.