Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink
O TYM JEST GŁOŚNO

Pink zostaną odebrane prawa rodzicielskie?! Wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością? 

Wszystko przez kontrowersyjne "hobby" jej pociechy!

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 19:51
Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink

Nagranie z córką Pink w roli głównej zszokowało fanów gwiazdy! Zarzucają artystce i jej mężowi skrajną nieodpowiedzialność. O co dokładnie chodzi?

Pink znalazła się w ogniu krytyki

Pink wraz z mężem wychowuje dwójkę dzieci: córeczkę Willow i synka Jamesona. Piosenkarce od dawna zarzuca się, że ma zbyt liberalne podejście w kwestii rodzicielstwa.

„Prowadzimy dom w bardzo niekonwencjonalny sposób. Więc kiedy córka powiedziała mi, że ma w planach poślubić afrykańską kobietę, odpowiedziałam jej „Świetnie, a nauczycie mnie jak przyrządzać afrykańską kuchnię?”, a Willow na to: „Tak, kiedy się do Ciebie wprowadzimy!”, wyznała Pink w wywiadzie dla magazynu People dwa lata temu.

Gwiazda znów znalazła się w ogniu krytyki. Na Instagramie partnera Pink, Carey’a Harta pojawiło się nagranie, na którym uczy córkę używania broni. Mała Willow w skupieniu strzela z karabinu! Trzeba przyznać, że to dość niecodzienny i kontrowersyjny widok siedmioletniej dziewczynki… Dumny tata wyznał, że jego córka rozpoczęła swoją przygodę na strzelnicy już jako... trzylatka!

„Od dawna nie zdenerwowałem żadnego policyjnego misia. Razem z Wills strzelaliśmy z karabinu. Zaczyna się w tym robić naprawdę dobra. Może trafić 12-calowy talerz z 30 jardów. Zaczęła strzelać gdy miała 3 lata. Żeby była jasność, żadne z nas nie poluje, strzelamy dla sportu. Wychowuję dzieci w świadomości i wiedzy na temat broni palnej, obchodzenia się z nią, przechowywania jej i unikania w nieodpowiednich rękach”, zaznaczał w treści postu.

Trudno się dziwić, że użytkowników portalu nie przekonywały te uzasadnienia. Pod materiałem rozpętała się prawdziwa burza. Niektórzy z internautów dali jasno do zrozumienia, że rodzice powinni zostać surowo ukarani ograniczeniem praw rodzicielskich, a najlepiej ich całkowitym odebraniem!  

 

Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink

Pink i Carey Hart
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?