Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink
O TYM SIĘ MÓWI

Katastrofa lotnicza w Danii. Na pokładzie była ekipa wokalistki Pink

Maszyna stanęła w płomieniach...

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2019 11:46
Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink

Prywatny odrzutowiec z częścią ekipy i menedżerem gwiazdy popu Pink rozbił się! Jak podaje Associated Press, samolot rozbił się w poniedziałek wieczorem podczas lądowania na lotniku w Danii. Tuż po uderzeniu w ziemię maszyna stanęła w płomieniach. Co spowodowało tragiczny wypadek i jak czują się podróżni? Poznajcie szczegóły.

Samolot Pink stanął w płomieniach

Amerykańska wokalistka Pink w poniedziałek wieczorem wystąpiła w Norwegii. W środę miała zagrać koncerty w duńskiej miejscowości Horsens. Niestety, prywatny odrzutowiec, którym część ekipy piosenkarki leciała z Oslo do Danii, rozbił się podczas lądowania na lotnisku w Aarhus. Tuż po uderzeniu w ziemię maszyna stanęła w płomieniach. Szybko została jednak ugaszona przez lotniskową straż pożarną.  Samolot został już podniesiony przez dźwig i usunięty z pasa.

Na pokładzie samolotu znajdowało się dziesięć osób, w tym menadżer Pink, Roger Davies. Na szczęście, jak poinformowała duńska policja, nikt nie ucierpiał w trakcie zdarzenia. Wszystkim udało się opuścić maszynę o własnych siłach. 

Tuż po wypadku Kristin Svendsen, promotor Pink w Norwegii, powiedział w rozmowie z CBS, że podczas katastrofy Pink nie było na pokładzie. Oficjalnie podano także, że całe zdarzenie nie wpłynęło na plany koncertowe Pink i kolejny występ w ramach trasy Beautiful Trauma odbędzie się zgodnie z planem w środę. 

Fot. East News

Katastrofa lotnicza samolot Pink
Fot. OEXENHOLT FOTO/AFP/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.