Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink
O TYM SIĘ MÓWI

Katastrofa lotnicza w Danii. Na pokładzie była ekipa wokalistki Pink

Maszyna stanęła w płomieniach...

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2019 11:46
Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink

Prywatny odrzutowiec z częścią ekipy i menedżerem gwiazdy popu Pink rozbił się! Jak podaje Associated Press, samolot rozbił się w poniedziałek wieczorem podczas lądowania na lotniku w Danii. Tuż po uderzeniu w ziemię maszyna stanęła w płomieniach. Co spowodowało tragiczny wypadek i jak czują się podróżni? Poznajcie szczegóły.

Samolot Pink stanął w płomieniach

Amerykańska wokalistka Pink w poniedziałek wieczorem wystąpiła w Norwegii. W środę miała zagrać koncerty w duńskiej miejscowości Horsens. Niestety, prywatny odrzutowiec, którym część ekipy piosenkarki leciała z Oslo do Danii, rozbił się podczas lądowania na lotnisku w Aarhus. Tuż po uderzeniu w ziemię maszyna stanęła w płomieniach. Szybko została jednak ugaszona przez lotniskową straż pożarną.  Samolot został już podniesiony przez dźwig i usunięty z pasa.

Na pokładzie samolotu znajdowało się dziesięć osób, w tym menadżer Pink, Roger Davies. Na szczęście, jak poinformowała duńska policja, nikt nie ucierpiał w trakcie zdarzenia. Wszystkim udało się opuścić maszynę o własnych siłach. 

Tuż po wypadku Kristin Svendsen, promotor Pink w Norwegii, powiedział w rozmowie z CBS, że podczas katastrofy Pink nie było na pokładzie. Oficjalnie podano także, że całe zdarzenie nie wpłynęło na plany koncertowe Pink i kolejny występ w ramach trasy Beautiful Trauma odbędzie się zgodnie z planem w środę. 

Fot. East News

Katastrofa lotnicza samolot Pink
Fot. OEXENHOLT FOTO/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?