Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink
ZE ŚWIATA URODY

W takiej odsłonie piosenkarki Pink jeszcze nie widzieliście!

Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Jak wygląda?

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2019 14:15
Pink najpiękniejsza według magazynu People
Fot. Instagram @pink

Amerykańska piosenkarka to jedna z bardziej utalentowanych artystek w świecie muzycznym. Jej piosenki stają się hitami, a na YouTubie jej kanał ma ponad 5 miliardów odsłon. Mimo tak ogromnej popularności wokalistka postanowiła zawiesić swoja karierę muzyczną i od przyszłego roku poświęcić się bardziej swojej rodzinie. Gwiazda słynie ze swoich kontrowersyjnych stylizacji i zdecydowanie nie boi się ryzykować ze swoim wyglądem. Mogliśmy ją zobaczyć w przeróżnych fryzurach oraz kolorach włosów. Jednak jej ostatnia przemiana nieco zaszokowała jej fanów. Jak teraz wygląda Pink?

Krótkie włosy gwiazdy

Na swoim Instagramie gwiazda często publikuje zdjęcia z koncertów, a również zdradza rąbek tajemnicy, jak wygląda jej prywatne życie. Ostatnia z opublikowanych fotografii nieco zaskakuje – Pink pokazała się po wizycie u fryzjera. Artystka zdecydowała się na bardzo krótkie cięcie i teraz ma włosy na jeża. Komentarze pod jej postem pojawiły się błyskawicznie: Ale mnie zaskoczyłaś! „Wszystkiego się spodziewałam, ale nie tego!, „Szok! W pierwszym momencie Cię nie poznałam. Super wyglądasz!”, „Wyglądasz świetnie”.

A jak Wam podoba się Pink w nowej odsłonie? Mimo, że artystka gównie decyduje się na krótkie cięcia, szczególnie w stylu pixie, w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.