O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magazyn People wybrał Pink najpiękniejszą kobietą świata! To dość kontrowersyjna decyzja...

Czy słusznie?

Weronika Kostyra 19 kwietnia 2018 12:30

Pink, a właściwie – Alecia Beth Moore, jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, a popularność przyniosła jej płyta „Can't Take Me Home”. Na scenie jest już od ponad 20 lat i przez cały czas utrzymuje się na szczycie. Ma wielu fanów, którzy cenią jej niepokorny charakter i są jej wdzięczni za to, że nie zrezygnowała ze swojego stylu i charyzmy. Teraz została doceniona także przez magazyn People.

Pink została okrzyknięta najpiękniejszą!

Na najnowszej okładce czasopisma znajduje się Pink z dwójką dzieci: sześcioletnią Willow oraz rocznym Jamesonen, które wychowuje z mężem Careyem Hartem. Artystka jest znana ze swojego ciętego języka i niepokornych komentarzy, a ostatnio zasłynęła tym, że wychowuje swoje dzieci w bardzo liberalny sposób. „Nie uznajemy płci naszych dzieci i przyczepiania komukolwiek etykietek, bo nic na świecie nie jest tylko czarne albo białe”, zdradziła w jednym w wywiadów.

Poza tym jest jednak bardzo zaangażowana społecznie. Aktywnie walczy między innymi o prawa zwierząt. Nigdy nie idzie na kompromis. Właśnie ten całokształt został doceniony i nagrodzony przez magazyn People.

Internauci mają jednak wątpliwości, czy uznanie jej za najpiękniejszą kobietą świata jest właściwe w tym kontekście. Piosenkarka jest posiadaczką dość oryginalnej urody. Dodatkowo często eksperymentowała z fryzurą i nie jest fanką makijażu. Wielokrotnie przyznawała też, że często była za nią krytykowana i wyśmiewana, szczególnie w młodości.

Jak zareagowała na informację o tym, że została uznana za najpiękniejszą? W talk show Ellen DeGeneres wyznała, że bardzo ją to rozśmieszyło. „Uwielbiam to, w jaką stronę wszystko się zmienia i że nasza percepcja piękna została przewrócona do góry nogami. Nie ma nic złego w byciu pięknym wewnętrznie i zewnętrznie – piękno występuje w różnych odcieniach, rozmiarach, piękno jest indywidualną sprawą dla każdego. Myślę, że z jednej strony jego najlepszą częścią jest moje poczucie humoru, a z drugiej to cudowne, że nastały czasy, w których możemy celebrować różne rodzaje ludzkiego piękna”.

Czy Twoim zdaniem zasłużyła na wyróżnienie magazynu? ZOBACZ ZDJĘCIA

TAGI #Pink

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.