Czy słusznie?

Weronika Kostyra 19 kwietnia 2018 12:30

Pink, a właściwie – Alecia Beth Moore, jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, a popularność przyniosła jej płyta „Can't Take Me Home”. Na scenie jest już od ponad 20 lat i przez cały czas utrzymuje się na szczycie. Ma wielu fanów, którzy cenią jej niepokorny charakter i są jej wdzięczni za to, że nie zrezygnowała ze swojego stylu i charyzmy. Teraz została doceniona także przez magazyn People.

Pink została okrzyknięta najpiękniejszą!

Na najnowszej okładce czasopisma znajduje się Pink z dwójką dzieci: sześcioletnią Willow oraz rocznym Jamesonen, które wychowuje z mężem Careyem Hartem. Artystka jest znana ze swojego ciętego języka i niepokornych komentarzy, a ostatnio zasłynęła tym, że wychowuje swoje dzieci w bardzo liberalny sposób. „Nie uznajemy płci naszych dzieci i przyczepiania komukolwiek etykietek, bo nic na świecie nie jest tylko czarne albo białe”, zdradziła w jednym w wywiadów.

Poza tym jest jednak bardzo zaangażowana społecznie. Aktywnie walczy między innymi o prawa zwierząt. Nigdy nie idzie na kompromis. Właśnie ten całokształt został doceniony i nagrodzony przez magazyn People.

Internauci mają jednak wątpliwości, czy uznanie jej za najpiękniejszą kobietą świata jest właściwe w tym kontekście. Piosenkarka jest posiadaczką dość oryginalnej urody. Dodatkowo często eksperymentowała z fryzurą i nie jest fanką makijażu. Wielokrotnie przyznawała też, że często była za nią krytykowana i wyśmiewana, szczególnie w młodości.

Jak zareagowała na informację o tym, że została uznana za najpiękniejszą? W talk show Ellen DeGeneres wyznała, że bardzo ją to rozśmieszyło. „Uwielbiam to, w jaką stronę wszystko się zmienia i że nasza percepcja piękna została przewrócona do góry nogami. Nie ma nic złego w byciu pięknym wewnętrznie i zewnętrznie – piękno występuje w różnych odcieniach, rozmiarach, piękno jest indywidualną sprawą dla każdego. Myślę, że z jednej strony jego najlepszą częścią jest moje poczucie humoru, a z drugiej to cudowne, że nastały czasy, w których możemy celebrować różne rodzaje ludzkiego piękna”.

Czy Twoim zdaniem zasłużyła na wyróżnienie magazynu? 

1/6
Pink najpiękniejsza według magazynu People
Copyright @Instagram @pink
1/6

Na najnowszej okładce czasopisma znajduje się Pink z dwójką dzieci: sześcioletnią Willow oraz rocznym Jamesonen, które wychowuje z mężem Careyem Hartem.

2/6
Pink najpiękniejsza według magazynu People
Copyright @Instagram @pink
2/6

Pink z mężem Careyem Hartem i córką Willow.

3/6
Pink najpiękniejsza według magazynu People
Copyright @Instagram @pink
3/6

Pink z mężem Careyem Hartem i dziećmi.

4/6
Copyright @East News
4/6

Czy Pink słusznie została okrzyknięta najpiękniejszą?

5/6
Copyright @East News
5/6

Czy Pink słusznie została okrzyknięta najpiękniejszą?

6/6
Pink i Carey Hart
Copyright @Getty Images
6/6

Pink i Carey Hart z córką Willow.

TAGI #Pink

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.