Księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zobacz pierwsze zdjęcia Meghan po opuszczeniu Wielkiej Brytanii. Jej mina mówi wszystko!

Czyżby Meghan w końcu była szczęśliwa?

Gabriela Czernecka 15 stycznia 2020 12:22
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Sussex po raz pierwszy pokazała się publicznie od czasu ogłoszenia, że rezygnuje z królewskich obowiązków. Nie da się ukryć, że podjęta niedawno decyzja jej służy. Widać, że księżna nie zamierza ukrywać się przed mediami, chce wieść życie zwykłego obywatela, a najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają. Czyżby Meghan w końcu była szczęśliwa?

Nowe życie Meghan w Kanadzie

Nikt nie ma wątpliwości, że decyzja Meghan i Harry'ego o rezygnacji z królewskich obowiązków zaskoczyła Brytyjczyków. Jedni popierają ich decyzję, inni wręcz przeciwnie. Najważniejsze jest jednak zdanie królowej, która choć chciałaby, by para nadal kontynuowała swoją drogę w rodzinie królewskiej, to rozumie i popiera ich decyzję. Innego oświadczenia nikt się jednak nie spodziewał, w ten sposób monarchini ucięła wszelkie spekulacje na temat konfliktu w rodzinie Windsorów i... zapobiegła większemu kryzysowi. 

Na ten moment Harry i Meghan mają mieć tak zwany okres przejściowy, w którym będą dzielić swój czas między Wielką Brytanię a Kanadę. W tym czasie zapadną także bardziej szczegółowe decyzje na temat ich przyszłości. Tym czasem wygląda na to, że para już ruszyła ze swoim życiem. Gdy Harry uczestniczył w spotkaniu u królowej w Sandringham, Meghan poleciała do Kanady, by zająć się synem. Zaliczyła także swoje pierwsze wyjście od czasu ogłoszenia decyzji. 

Księżna odwiedziła dom samotnych kobiet w Vancouver, gdzie przyleciała samolotem. I choć książęca para Sussex podjęła decyzję o odejściu z dworu królewskiego, licząc na zmniejszenie zainteresowania ich osobą, to z pewnością w najbliższych tygodniach nie będzie mówić się o niczym innym. Nic dziwnego, że media bacznie śledzą teraz każdy ich krok. Meghan nie zamierza jednak rezygnować z dobroczynnych aktywności i wygląda na to, że sprawia jej to ogromną radość. 

Nieustannie się uśmiechała, a brytyjskie media piszą wprost, że wreszcie odetchnęła z ulgą. W końcu nie musi już przestrzegać surowych zasad protokołu, pilnować się, by nie popełnić żadnej wpadki czy nawet kontrolować swoja mimikę. Wygląda na to, że odzyskała spokój ducha i... w końcu jest szczęśliwa. Zobaczcie sami.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.