Książę Harry, Meghan Markle pod zamkiem Windsor, 2022
Fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News
Królewskie życie

Zwiastun do dokumentu Harry'ego i Meghan pełny skrajnych emocji. Rodzina królewska ma się czego obawiać?

„Nikt nie widzi tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami”, mówi książę

Marta Nawacka 2 grudnia 2022 19:26
Książę Harry, Meghan Markle pod zamkiem Windsor, 2022
Fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Już 8 grudnia odbędzie się premiera dokumentu „Harry i Meghan”. Platforma Netflix opublikowała zwiastun do filmu, który może się okazać prawdziwym ciosem dla brytyjskiej rodziny królewskiej. „Nikt nie widzi tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami”, mówi w nim książę Harry. W produkcji nie brakuje niepublikowanych dotąd zdjęć, a także łez księżnej... Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Książę Harry i księżna Meghan gorzko o rodzinie królewskiej

Książęca para Sussex wystąpiła w filmie dokumentalnym wyprodukowanym przez platformę Netflix, który ma opowiadać o ich życiu. Wybranka księcia Harry'ego, Amerykanka, rozwódka, a dodatkowo aktorka, nie była uważana za odpowiednią kandydatkę na żonę dla syna obecnego monarchy, nie zapałali do niej także sympatią fani rodziny królewskiej. Mimo to zakochani pobrali się w 2018 roku, jednak długo nie wytrzymali jako członkowie monarchii...

Niemal trzy lata temu małżonkowie postanowili zacząć życie na własny rachunek i wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, rezygnując z królewskich obowiązków. W głośnym wywiadzie dla Oprah Winfrey zdradzili szokujące kulisy swojego życia na dworze, opowiedzieli też o tym, jak źle Meghan czuła się w rodzinie męża. Na początku stycznia ma się także ukazać biografia napisana przez księcia Harry'ego, która prawdopodobnie również nie ukaże royalsów w pozytywnym świetle.

Czytaj też: Wielka Brytania. Karol III miał surowe zasady w kwestii wychowania synów. Zmuszał ich do jednego

Książę Harry, Meghan Markle pod zamkiem Windsor, 2022
Fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Książę Harry, Meghan Markle pod zamkiem Windsor, 2022 rok

„Harry i Meghan” - szokujący zwiastun dokumentu Netfliksa

Platforma Netflix opublikowała oficjalny zwiastun dokumentu o życiu książąt Sussex, który pojawi się 8 grudnia. „Nikt nie widzi tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Musiałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić moją rodzinę”, słyszymy słowa księcia Harry'ego, pojawiają się także ujęcia płaczącej księżnej Meghan. W krótkim filmie pokazano też intymne zdjęcia małżonków, który wyglądają na naprawdę szczęśliwych i zakochanych, kadry z ciąży Meghan, a także momentów jej załamania i smutku czy nawet pogrzebu królowej Elżbiety II. „Przy tak wysokiej stawce, czy nie my powinniśmy opowiedzieć swojej historii?”, pyta na końcu zwiastunu księżna Sussex.

Fani royalsów są przekonani, że dokument może być wielkim ciosem dla rodziny królewskiej. Nie brakuje w nim negatywnych emocji, a przedstawienie wydarzeń z punktu widzenia księcia Harry'ego i jego małżonki może być prawdziwą bombą skierowaną przeciwko monarchii.  

Zobacz także: Do sieci trafiło nowe zdjęcie synka Meghan Markle i księcia Harry’ego! Archie bardzo się zmienił

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.