Weronika Kostyra 17 marca 2017 19:45
1/5
Paris Jackson w Harper's Bazaar
Copyright @Harper's Bazaar
1/5

Paris Jackson, córka króla popu, Michaela Jacksona, wystąpiła na najnowszej okładce kwietniowego wydania amerykańskiego "Harper’s Bazaar".

 

18-latka próbuje obecnie swoich sił jako modelka i jest bohaterką stylowej sesji zdjęciowej w Paryżu. Udzieliła także wywiadu, w którym o powiedziała o dzieciństwie i o znanym ojcu.

 

Paris Jackson o szoku po śmierci ojca

Paris Jackson, której obecne stylizacje przypominają image młodej Madonny, miała trudny start w dorosłość. Jej dzieciństwo skończyło się w zasadzie z momentem śmierci jej ojca. Miała 11 lat, kiedy nastąpił ten graniczny moment w jej życiu. Straciła opiekę ojca i stała się obiektem nasilonego zainteresowania mediów. Do 12 roku życia była odizolowana od prawdziwego życia. Nie chodziła nawet do szkoły i uczyła się w domu. Michael Jackson miał obsesję na punkcie prywatności i bezpieczeństwa swoich dzieci. Wybudował dla nich wielką posiadłość Neverland, ale tym samem oddzielił je murem od reszty świata. Teraz Paris wyznała, że przeżyła szok, gdy zetknęła się z nim po raz pierwszy.

 

„Kiedy poznałam prawdziwy świat byłam zszokowana. Zupełnie mnie przytłoczył. Nie tylko dlatego, że był seksistowski, mizoginiczny, rasistowski i okrutny. Był także piekielnie przerażający i nadal taki jest.”

 

Zobacz, co jeszcze Paris Jackson wyznała w szczerym wywiadzie.

 

Polecamy także: Jak Hadid i Gisele! Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

2/5
Paris Jackson w Harper's Bazaar
Copyright @Harper's Bazaar
2/5

Paris Jackson nie radziła sobie zainteresowaniem, jakie budziła. Jak sama wyznaje nie miała wcześniej do czynienia ze zbyt wieloma ludźmi. Jako nastolatka wpadła w depresję i miała problemy z uzależnieniem od alkoholu. Obecnie odzyskała równowagę i skupia się na własnej karierze. Ozdabia także ciało wieloma tatuażami. Chociaż jest posiadaczką olbrzymiej fortuny, zamieszkała w domu na przedmieściu należącym do rodziny Jacksonów od dawna.

 

Zobacz także: Michael Jackson został zamordowany? Nowa teoria w sprawie śmierci piosenkarza może doprowadzić do czwartej ekshumacji

3/5
Paris Jackson w Harper's Bazaar
Copyright @Harper's Bazaar
3/5

Dziennikarz Harper’s Bazaar odwiedził niepozorny dom, w którym Paris Jackson mieszka po raz pierwszy sama i z dala od uwagi mediów. Podobno jest z tego bardzo dumna, choć ma jeszcze problemy z jego prowadzeniem, bo jako dziewczynka wychowywała się w raczej męskim otoczeniu:

 

„Nigdy nie przebywałam zbyt wiele z dziewczynami. Kiedy byłam dzieckiem, spędzałam czas z tatą i moimi dwoma braćmi. Kiedy dorastałam byłam, jako jedyna dziewczynka, ulubienicą taty, księżniczką. Byłam w jego oczach doskonała.”

 

Przyznała też, że jedynym tematem, na jaki wszyscy chcą z nią rozmawiać, jest jej ojciec, a to wciąż bardzo ją zasmuca.

 

Zobacz także: Jak Hadid i Gisele! Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

4/5
Paris Jackson w Harper's Bazaar
Copyright @Harper's Bazaar
4/5

Mimo że Paris Jackson sama jest bardzo młoda, w wywiadzie zapytano ją o plany na przyszłość, m.in. dotyczące posiadania dzieci:

 

„Może kiedyś. Ta myśl o sprowadzeniu kolejnego życia na ten świat… żartujesz sobie? Oszczędzę im tych łez i cierpienia.”

 

Zobacz także: O gwałcie, molestowaniu i o tym, że ktoś zabił jej ojca. Poruszający wywiad córki Michaela Jacksona

5/5
Paris Jackson w Harper's Bazaar
Copyright @Harper's Bazaar
5/5

Paris Jackson  zdaje sobie sprawę, że mimo wszystko jest w dobrej życiowej sytuacji:

 

„Wiem, że jest wiele osób, które czułyby się wdzięczne, będąc na moim miejscu, dlatego chcę to wykorzystać w ważnym celu. Mam kilka pomysłów. Mam wiele pomysłów, ale ciągle próbuję znaleźć najlepszy sposób, żeby je zrealizować. Mam 18 lat, może nie mogę mieć wszystkiego, ale mam plan.”

 

Czy nie boi się hejterów?

 

„Kto by się tym przejmował? Myślą o tobie, czy to zła rzecz? Nie ma znaczenia, czy mówią o tobie dobrze czy źle. Po prostu myślą o tobie wystarczająco dużo, by  tym napisać. Po prostu nie można się tym przejmować.”

 

Zobacz także: Jak Hadid i Gisele! Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.