Michael Jackson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

„Wyznał, że codziennie boi się o swoje życie’’. Przyjaciel Michaela Jacksona ujawnia wstrząsające listy muzyka!

Damian Duda 8 maja 2017 12:35
Michael Jackson
Fot. Getty Images

Jego śmierć wstrząsnęła światem. Mimo że od dawna w branży mówiono o pogarszającym się stanie zdrowia króla muzyki pop, nikt nie dopuszczał do siebie myśli, że Michael Jackson może odejść.

Zobacz też: Legendarna posiadłość Michaela Jacksona została wystawiona na sprzedaż. Ta kwota zwali was z nóg!25 czerwca 2009 r., wszyscy wstrzymali oddech. W mediach zaczęły krążyć informacje na temat śmierci artysty. Kilka godzin później brat Michaela Jacksona, Jermaine, potwierdził doniesienia mediów. W trakcie krótkiego oświadczenia poinformował, iż muzyk zmarł o 14.26 czasu lokalnego, 23.26 polskiego.


Mimo że od śmierci legendy muzyki POP minęło już blisko osiem lat, na światło dzienne wychodzą kolejne fakty, które stawiają sprawę w zupełnie innym świetle.


Tym razem wypowiedział się przyjaciel artysty, Michael Jacobshagen, który twierdzi, że Michael był przekonany o tym, że ktoś z jego otoczenia chce go zamordować. Kilka tygodni przed śmiercią muzyka, Jacobshagen i Jackson mieli spędzić wspólne wakacje, w trakcie których nieżyjący artysta przekazał ręczne notatki, z których jasno wynikało, że ktoś chce go zabić.


Michael powiedział mi, że czuje nacisk ludzi od AEG, wyznał też, że codziennie boi się o swoje życie’’, twierdzi przyjaciel muzyka w wywiadzie dla Australian TV.


Paris Jackson o śmierci swojego ojca

W wywiadzie, którego córka Michaela Jacksona, Paris, udzieliła magazynowi Rolling Stones’’, w podobnych słowach odnosi się do śmierci swojego ojca.

Mój ojciec został w jakiś sposób zamordowany, to pewne. Wszystko na to wskazuje. To brzmi jak teoria spiskowa i brzmi nieprawdopodobnie, ale prawdziwi fani i wszyscy z rodziny wiedzą. To było przygotowane. To była ściema”.

O śmierć Jacksona obwinia między Conrada Murray’a, lekarza, który nadzorował leczenie piosenkarza. Ojciec miał ostrzegać Paris przed osobami, które mogłyby mu w tym pomóc.

Opowiadał o osobach, które chcą go dopaść. Twierdził, że pewnego dnia go zabiją”, oznajmiła Paris.

Przeczytaj też: Czy Michaela Jacksona i Madonnę łączyło płomienne uczucie? Wokalistka zdradziła, jak było naprawdę

Zobacz  także: Oto 5 domów gwiazd, które w 2017 osiągnęły zawrotne ceny na rynku nieruchomości. Dom Michaela Jacksona na liście!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.