Księżna Diana, książę Karol, Diana i Karol
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Robiła wszystko, by rozkochać w sobie Karola. Oto wszystkie łóżkowe sekrety Diany!

Niestety, po raz kolejny została upokorzona…

Gabriela Czernecka 5 września 2018 19:56
Księżna Diana, książę Karol, Diana i Karol
Fot. East News

Kolejne sekrety z życia Diany wychodzą na jaw. Jej związek z Karolem nie należał do udanych, ale już od samego początku księżna Walii napotykała trudności na swojej drodze. Jak podaje The Mirror, powołując się na słowa Richarda Keya, Diana do samego końca walczyła o swoje małżeństwo. Niestety każda jej próba kończyła się niepowodzeniem…

Tak Diana próbowała uwieść Karola

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo Diany z Karolem nie należało do udanych. Mimo to Diana robiła wszystko, by ratować ten związek. Niestety nie pomogła rozmowa z Camillą, którą Diana przeprowadziła z nią w cztery oczy. Wówczas powiedziała, kochance księcia, co o niej myśli. Jej działania na nic się jednak zdały. W rozmowie z The Mirror, Richard Key ujawnia kolejny sekret Diany. Jak próbowała ratować swój związek z Karolem? Próbując go uwieść! 

Gdy dowiedziała się o kolejnej zdradzie Karola uznała, że jedyne, co teraz pozostaje jej zrobić, to wykorzystać swój seksapil. W uwiedzeniu księcia miała jej pomóc seksowna bielizna, którą ponoć Karol uwielbia.  Księżna udała się więc na zakupy do najdroższego domu towarowego w Wielkiej Brytanii. Wydała majątek na seksowny komplet, ale na nic się to zdało. Więcej, usłyszała komentarz, jakiego nie spodziewa się w takiej sytuacji żadna kobieta. 

„Diana poszła do Harrodsa, do części z ekskluzywną bielizną i kupiła sobie kilka kompletów. Kiedy wróciła do domu i wieczorem przymierzała je w swoim pokoju, Karol wszedł bez pukania, spojrzał na żonę i powiedział „wyglądasz niedorzecznie” i wyszedł”, wspomina Richard Key. 

Księżna rozpaczliwie walczyła o uwagę męża, niestety wszystkie jej wysiłki szły na marne. Jakie jeszcze sekrety małżeństwa Diany i Karola ujrzą światło dzienne? 

Księżna Diana, rocznica śmierci księżnej Diany
Fot. East News
Księżna Diana, Diana Spencer, księżna Walii
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.