Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zadebiutowała w Tańcu z Gwiazdami. Jak poradziła sobie na parkiecie?

Nastolatka w poruszających słowach wspominała mamę, Annę Przybylską

Olga Figaszewska 31 sierpnia 2021 08:09
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

To był wieczór pełen emocji i wzruszeń. Oliwia Bieniuk zadebiutowała na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Występ 18-latki zachwycił jurorów i widzów programu. Na widowni nie zabrakło Jarosława Bieniuka, który kibicował córce i nie krył swojej dumy z jej postępów. W poruszający sposób wspomniano także wspaniałą aktorkę, Annę Przybylską.

Oliwia Bieniuk debiutuje w Tańcu z gwizdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w pierwszym odcinku show wytańczyli sobie wysoką notę od jurorów. Występ 18-latki został oceniony na 28 punktów! Widać, że Oliwia świetnie odnalazła się na parkiecie i cieszy ją możliwość udziału w programie. W jednym z materiałów, który został przygotowany przed emisją show, nastolatka wspomniała, że chciałaby pójść w ślady mamy i związać swoją przyszłość z aktorstwem. Stawia już w tym zawodzie pierwsze kroki, a także ma na swoim koncie kilka kampanii reklamowych. Oliwia Bieniuk w poruszających słowach wspominała Annę Przybylską. Jej strata była dla niej i rodzeństwa ogromnym ciosem.

„Ludzie znali moją mamę, bo była wspaniałą aktorką. Gdy odeszła byłam mała, miałam 12 lat. Była to tragedia dla naszej rodziny (...) Najbardziej wspierał mnie tata, babcia Krysia, ciocia Agnieszka i bardzo to też nas do siebie zbliżyło. Jestem też normalną dziewczyną, która zdała maturę. Jestem na początku swojej drogi i chciałabym zostać aktorką. Taniec z Gwiazdami to taki początek”, zwierzała się.

Obecny na widowni Jarosław Bieniuk zdradził, że Oliwia mogła wziąć udział w tanecznym show tylko pod jednym warunkiem. „Taniec z gwiazdami" to była nagroda za to, że pilnie się uczyła i zdała maturę. To była dla niej motywacja, bo chciała wziąć udział w tym programie i z dobrymi efektami jest tutaj”, wyjaśnił. Tata nastolatki nie krył swojej dumy.

Zobacz też: Co z filmem o Annie Przybylskiej? Głos zabrała Oliwia Bieniuk: „Wszystko zależy od…”

Oliwia Bieniuk, TzG
Fot. Pawel Wodzynski/East News

„Emocje są olbrzymie. To jest duma troska i podziw. Generalnie wzruszenie, jeszcze niedawno wydawało mi się, wiozłem ją na wózeczku, niemowlę a teraz jest dojrzałą kobietą, teraz musi zrobić jeszcze pierwszy krok w dorosłe życie. Ten wyjazd do Warszawy i miesiąc bez taty i braci to dobry pierwszy krok”, mówił.

Występ Oliwii Bieniuk zachwycił jurorów. Nie szczędzili nastolatce ciepłych słów. Andrzej Piaseczny podkreślił, że nastolatka jest bardzo podobna do mamy. Wspominał również czasy, gdy wspólnie z Anną Przybylską pracowali na planie Złotopolskich:

„Oliwia, dziecko, jak ja ciebie widziałem ostatni raz, to leżałaś w wózeczku. Ja do twojej mamusi kwiaty nosiłem 12 lat w filmie i czuję się, jakbym do ciebie nosił, bo jesteś tak podobna. (…) Chcę powiedzieć publicznie, że mam do tej dziewczyny wielką atencję we krwi, a jeśli komuś to nie pasuje to niech całuje psa w nos”.

Jak oceniacie występ Oliwii Bieniuk? My życzymy jej kolejnych sukcesów! 

Sprawdź też: Jarosław Bieniuk z nową partnerką i dziećmi na wakacjach. „Moja siła. Moja rodzina”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…